Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Aranyhörcsög vagy törpehörcsög?

Aranyhörcsög vagy törpehörcsög?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy új kisállatot mert az előző törpehörcsögöm sajnos nem rég elpusztult :(

Akinek valamelyik volt a kettő közül az leírja a tapasztalatait? (aranyos vagy vad volt...)


2015. febr. 5. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy vad? Ez inkább szelídítés kérdése. 8 év alatt volt szelíd és vad dzsungim is, pedig mindig sokat foglalkoztam a hörcsögeimmel. Ha eddig törpéd volt, arról Neked is van már tapasztalatod. Viszont ha most aranyhörcsögöt szeretnél, új ketrec és berendezés kell neki, hiszem pl mókuskerékből nagyobbra lesz szüksége, mint egy dzsunginak. Ugyanez vonatkozik a ketrecre is, mert egy aranyhörcsög nagyobbra nő meg.
2015. febr. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezeket én is tudom,nem erre voktam kíváncsi hanem arra,hogy melyikkel jött ki jobban az akinek volt már mindkettő.
2015. febr. 5. 15:04
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Törpehörcsögöm még nem volt, mindig aranyhörcsögöm volt és van és lesz is, csak ajánlani tudom!!!
2015. febr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Melyikkel jön ki jobban? Ez teljesen egyénfüggő. Mindegyik hörcsögnek más a személyisége, és függ a szelídítéstől is. Mivel mindkét fajta gyerekeknek való és barátságos, nem fogsz mellé egyikkel sem. :)
2015. febr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!