Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lehet a hörimmel? Segítség!

Csillu17 kérdése:

Mi lehet a hörimmel? Segítség!

Figyelt kérdés
Par napja vettem észre, hogy sokat van lecsukva a horim szeme, es picivel mintha kevesebbet is mozogna. A kajaszacsko csoregesere ugyanugy nagyon elenk lesz, mint eddig, eszik-iszik rendesen. A bundája szép, és igazabol a szemén sem látok semmi valtozast, az is nagyon szép. Ami szokatlan, az az, hogy sokszor csukott szemmel eszik, ill. Ma mikor felkeltem es benéztem, a hatan aludt kiterulve, amit eddig nem csinalt. A hangomra felebredt egybol, akkor megint nagyon "normalisnak" tunt. Orvoshoz nem akarnám meg cipelni, pontosan azok miatt, amiket emlitettem, hogy nagyon szep a bundája es a szeme. Ha kiveszem a ketrecéből, akkor nagyon eleven lesz, eddig is ilyen volt. Kerlek segitsetek, tanacstalan vagyok. A horim meg csak november ota van meg. Koszonom :(

2015. febr. 5. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Hogy háton alszik, az valóban nem túl jellemző. Nem lehet, hogy melege volt? Tedd el a radiátor közeléből vagy vidd egy kevésbé fűtött helyiségbe, 20-23 C°körüli hőfok bőven elég neki. Kutyám nyáron szokott égnek álló lábakkal feküdni, pedig mégcsak hosszú szőre sincs.


A szem becsukásának okára nincs tippem, vagy a melegtől aludni sem tud szegény és fáradt.

2015. febr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha a hátán fekszi akkor szerintem is melege lehet, de az hogy a szemét becsukva eszik az teljesen normális az enyémek szinte mindig így csinálják...:)
2015. febr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Huh, most nagyon megnyugodtam, egesz nap olyan rossz kedvem volt emiatt, mert nagyon szeretem es nem akarom, hogy bármi baja legyen. Nincs a radiátor közelében, habár nalunk szinte mindig eleg meleg van(24-25C). Remelem valóban csak melege van. Bar eddig nem csinálta ezt..
2015. febr. 5. 20:41
 4/6 jucinene ***** válasza:
Ha a hatan fekszik, az teljesen normalis. Az en horim is neha ugy alszik, pedig nics ott meleg. De az enyem csak akkor ha oda sut a nap, szintem napozik, bra ez eleg fura egy horinel. Es az h csukva van a szeme az teljesen normalis, ha csak nem gyulladt be az egyik mirigye a szemen, az enyemnek is egyszer begyulladt kentuk valamivel aztan elmult, de addig nem nagyon nyitotta ki a szemet.
2015. febr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A hörcsög éjszakai állat. Napközben pihenhet, bár én tengerimalac gazdi vagyok, mindkét állat hasonló ebből a szempontból.
2015. febr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Allandoan nézegetem es nagyrészt csukva van a szeme.. De nem ertem, mert eddig meg sosem csukta le. Viszont tenyleg kb ugyanolyan a viselkedése mint eddig. Ha ejfel korul elkezd nagyon futkoraszni, akkor sztem nincs baj:) koszonom a válaszokat!:)
2015. febr. 5. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!