Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Dzsungáriai törpehöröcsögnek...

Dzsungáriai törpehöröcsögnek lesz baja a tulipáánlevéltől?

Figyelt kérdés

Ma elmentünk itthonról és addigra a hörim evett a tulipán leveléből.

lesz tőle baja? És ha lesz akkor mi?



#hörcsög #dzsungárirai
2015. febr. 22. 17:10
 1/4 barbiwayer válasza:
40%

SZIA ESETLEG HASFAJAs VAGY ILYESMI LEHET DE SZERINTEM VAGY LEGALÁBBIS UGY TUDOM NEM HAL MEG DE HA LATSZ VALAMIT VIDD EL ORVOSHOZ ITT EGY KIS PELDA AMIT NEM EHET ES AMIT A SZABADBA EHET :)!!!Ha szeretnénk a hörcsögünknek a szabadból rágcsálnivalót hozni, figyeljünk a kövezkezökre!Mérgező nővények:arnyesső, cédrus, fagyal termése, gyűszűvirág, lonc termése, maszlag, szömörce, ricinus, tiszafa, sisakvirág, fris fenyő ágai, gyöngyvirág, leander, mák, buxus, őszi kikerics, magyal, sárkánygyökér, kecskerágó, boroszlán, csonthéjas fák ágai, boróka, citrom

Ha a hörcsögünk szobanövények közelében van, figyeljünk a következőkre!Mérgező szobanövények:rózsa, tulipán, liliom, szegfű, eukaliptusz, krizantém, kála, nárcisz, hortenzia, papagájvirág, fátyolvirág, százszórszép, napraforgó, gladiólusz

A következő fák ágait használhatja a hörcsög fogkoptatásra:alma, száraz;nem gyantás fenyőág, akác, nyír, fűz, barack, kőris, mandula, bodza

A következő növények ehetőek:fű, tyúkhúr, mezei sóska, citromfű, pásztortáska

2015. febr. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát nem hiszem, hogy jót tett neki, de ez attól is függ, hogy mennyit evett belőle. Ha azt látod rajta, hogy valami nem okés, akkor esetleg elviheted dokihoz, de kb semmit nem fog tudni csinálni vele. Egyébként hogy jutott a tulipánlevélhez? Kimászott a helyéről?
2015. febr. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként az előző válaszoló leírta, hogy a tulipán az mérgező.
2015. febr. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát tulipánt kaptam, ami még nem volt vízbe téve csak az asztalomra. A hörim meg kimászott, mert elfelejtettem bedrótozni a ketrec ajtaját és megkóstolta.
2015. febr. 24. 14:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!