Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit szoktatok csinálni a...

Mit szoktatok csinálni a hörcsögeitekkel, amikor kiengeditek a ketrecből?

Figyelt kérdés
Simán hagyjátok hogy futkosson, elkerítetek egy részt neki, vagy játszotok is vele? Ha igen, mit? =)
2010. febr. 13. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:

en malmozni szoktam vele :))


bocsi ez most kijott, egyebkent semmit mert nincsen horim :)

2010. febr. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy hörcsöggel nem lehet játszani,nem egy intelligens állat,fel sem fogná,hogy te éppen játszol. Tényleg aranyos kis állatok,de sajna buták.
2010. febr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Cáfolom, nem buták. Az enyémek megértik, ha rájuk szólok, hogy ne essenek le, vagy két lábon ugrálva jönnek hozzám, hogy vegyem fel őket. De pl azt is intelligens húzásnak lehet nevezni, hogy nem rágják a bútorokat, a kábeleket, így szabadon merem őket engedi, a szobámban rohangálnak jelenleg is.
2010. febr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az enyém csak szaladgál egy elkerített helyen mivel egyszer beszorul az ágyam alá és óriási mázli hogy csak a szőrét veszítette el a fején egy csíkba
2010. febr. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azt csinálom, hogy lerakom egy sorba a kaját a földre, és ő egyesével felszedi és betömi a pofijába. :) Szerencsére nem egy szökős fajta, egyszer szökött csak ki, de akkor is odafutott hozzám, mikor bementem a szobába. :)
2010. febr. 15. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi:D utolsó: ari lehetett^^
2010. febr. 15. 15:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!