Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van valakinek itt két vagy...

Van valakinek itt két vagy több nyula egy helyen tartva?

Figyelt kérdés
Tehát egy területen, egy ketrecben? Milyen neműek? Ivartalanítottak? Egy alomból vannak? Jól kijönnek egymással? Nehéz volt összeszoktatni őket?
2015. márc. 2. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem. De azért, mert testvérek, és tél volt, mikor leválasztottuk az anyjától, ezért akartuk, hogy összebújjanak, és melegedjenek. Viszont már lassan 3-4-5 hónaposak, ezért külön szeretnénk rakni őket. Ők 4-en vannak egy ketrecbe, viszont a nemüket nem tudjuk. Szerintem 3 bak, és 1 nőstény, mert nagyon dobogtat 3, viszont az egyik sose :D

Régebb volt két testvérnyulam, akikről azt hittük, hogy nőstények, ezért jól kijönnek egymással. Hát, kb. havonta 'birkóztak' egy kicsit csak, szóval nagyon nem volt gond velük se.

Volt egy másik eset, amikor egy nőstényt raktam 2 bakhoz, de csak azért, hogy egyedül ne unatkozzon a nőstény. Ez nem volt túl jó ötlet, mert nem volt privát helye a csajnak. A 2 bak kicsi volt, és játékos, meg ragaszkodó. Szóval mint anya úgy tekintettek kicsit a nőstényre. Ennek az lett a vége, hogy a nőstény rendszeresen kiszökött a ketrecből.


- Egyik sincs ivartalanítva, mert levágásra vannak.

2015. márc. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 piriiiii ***** válasza:
Apukámnak rengeteg van, van vagy 10 ketrece, és ebben különböző nemű, nem ivartalanított nyulak, egy alomból, vagy az anyával. A bakok külön, egyedül. A vemhes anyák is egyedül, viszont a nem vemhes anyák is együtt vannak, és nincsen baj velük, nem volt nehéz összeszoktatni őket, igazából nem is kellett.
2015. márc. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!