Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögök menstruálnak?

A hörcsögök menstruálnak?

Figyelt kérdés
Én nem hiszem, de azt hallottam. Szerintem hülyeség, mert nekem még most van egy lány dzsungáriai hörcsögöm, még nem menstruált, de elképzelhető, hogy azért, mert még fiatal. Azért rendes válaszokat várok, mert ezt nem én találtam ki, de szerintem hülyeség. köszi:)
2010. febr. 14. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne hülyeség, hát persze, hogy menstruál.
2010. febr. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Annyira szapora állat, hát nem voltam benne biztos.
2010. febr. 14. 18:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én hörcsim is menstruált..:) De szerettem:(
2010. febr. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Minden emlős "menstruál" de náluk úgy hívják hogy tüzelés. Azt hiszem 4 napig tart a höriknél. Mivel kisállat nem fog patakokban folyni a vér belőlük... észre sem veszed, még a macskák nagy részén sem látszik mikor vérzik.
2010. febr. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen , énse vettem észre 1-2 kicsi véres forgács volt csak. 2. voltam
2010. febr. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kösz
2010. febr. 14. 18:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Az enyémek sosem véreztek, bár lehet, hogy csak én nem vettem észre :S Anno jó sokan voltak, összesen az idők során talán 45-50 példány is volt.
2010. febr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 PukkancsWiki válasza:
Per pillanat az enyém is menstruál,én sem voltam biztos abban hogy ilyen is létezik de akkor.. És remélem nem tévedek avval kapcsolatosan hogy mestruál e vagy nem :) Én is csak úgy vettem észre hogy a fenekénél a szőr véres volt :) Remélem nem más baja van :)
2012. ápr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!