Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Érdemes Tengerimalacot tartani?

Cerámia kérdése:

Érdemes Tengerimalacot tartani?

Figyelt kérdés
A szüleim azt mondják ,hogy büdös meg nem fér el(pedig nálam elférne!) Én nagyon szeretnék húsvétra!

2015. márc. 9. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Hamar megnő és finom a húsa.
2015. márc. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Nekem volt.

Tényleg büdös-ha nem takarítod.

Nem fér el-kicsi ketrecből ki kell engedni,mert megbolondul.

Emellett hangos is,éjszaka matat,ha valamit szeretne azt véget nem érő ujjongással jelzi.

De!

NAgyon okos,kedves,könnyen szelídíthető, barátságos kis szőrmók,Nekem hosszú szőrű fekete malacom volt,szerettem fésülgetni(kell is!)de emlékeim szerint ő is élvezte.

2015. márc. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ki az a hulye aki kitalalta hogy budos:D

ha nem huzod le a budit egy hetig az is budos lesz ennyi erovel!

Egyaltalan nem budosek, normalisan kell oket tisztitani, a talcat is ki kell mosni, ennyi. En sose ereztem oket, pedig itt vannak a haloszobamban! Es egyebkent szerintem erdemes, nagyon aranyos kis allatok, rengeteet lehet rajtuk nevetni:) Es csak parba szabad oket tartani!

2015. márc. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem régen volt baromi okos volt. sűrűn kell takarítani a tálcáját, ahogy az előttem levők is írták. viszont az enyém hangos volt nappal. hazajöttem suliból egyből visított kivettem simiztem és elaludt. ennyi volt az elnémítás titka. :)
2015. márc. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Philipp Gábor válasza:
igen
2015. márc. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

te is ha nem takarítasz magad után büdi leszel.. nincsen különösebb illatuk! :)

100*50-es ketrec kell neki, minimum 2 malacka (egyneműek)

nagyon szeretnél, akkor a Tengerimalac Védő Egyesületnél érdeklődjetek, ott tudnak segíteni nektek minden kérdésre válaszolnak.

2015. márc. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!