Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Budapesten hol van olyan...

Budapesten hol van olyan állatkereskedés vagy bármilyen bolt, ahol ehhez hasonló kapható normális áron?

Figyelt kérdés

Hörcsögnek szeretnék venni kerámia tálat, valami mélyet, amiből nem túr ki mindent.

Valami ehhez hasonlóra gondolok, csak nem 3-4 ezer forintért: [link]


Ilyet hol lehet kapni, max 1000-1500 forintért?


(Mivel nem vagyok pesti, csak mostanában fel kell mennem, ezért gondoltam, ott veszek egyet, mert egy kis vidéki városban nem találok sehol.)


Olyan válasza érdekelne, aki ismeri a pesti kisállatboltokat.



2015. márc. 13. 06:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
kifejezetten hörcsögöknek való ilyet sajna még nem nagoyn láttam pesten normális áron, de ha nem ragaszkodsz kifejezzetn ilyenhez, próbálj venni egy magas falú hamutálat, vagy embernek való tálkát, azt szerintem olcsóbban találhatsz, akár 100forintos boltokban is :)
2015. márc. 13. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ilyesmi hamutartót bármelyik háztartási boltban kapsz, de a színes kerámiák sem kerülnek sokkal többe.

[link]

2015. márc. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ilyesmi árban vannak a kerámiák:

[link]

2015. márc. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fressnapf-ban nézz szét, ott szoktak lenni különböző kerámia tálak, és nem ilyen drágák.
2015. márc. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hamutartón már gondolkodtam régebben én is, de az méretben túl nagy lenne neki.


Az ajánlott oldalon megnéztem, de egy darabot nem találtam, sőt, keresgéltem a pesti legnagyobb állatkereskedések honlapján is, de csak kutyának és macskáknak van, rágcsálóknak tényleg lehetetlen találni.


Külföldi oldalakon is kerestem, az Amazon-ön egy 8 centi átmérőjű, teljesen fehér kerámiatálért 50 USD-t kérnek. Aliexpress-en is csak pár darab van, az is jó pár ezer forint. Alapvetően mindig az eBay-en keresgélek, de ilyesmit még ott se igen találni, ha van is, azt az USA-ból hozzák csak ki több ezres szállítási- és vámköltséggel. Kerestem külön wasabis vagy valami szószos tálat, de azokat meg egyesével nem árulják.


De szerencsére a napokban jófogásra egy illető felrakott ilyen tálakat, 500 Ft/db-ért, szóval úgy látszik, ha nagyon nehezen, de azért mégiscsak akad valahol, valakinél.

2015. márc. 15. 04:06
 6/6 anonim válasza:

[link]

Itt rendelni lehet, viszont elég olcsóak a tálak, én nekem az ABC-zoo nagyon bevált ;)).

2015. márc. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!