Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyúltartók, ti is rosszul...

Nyúltartók, ti is rosszul vagytok a húsvéti nyúldömpingtől?

Figyelt kérdés

Egyszerűen rosszul vagyok attól a sok rosszul tartott nyuszitól a hirdetős oldalakon, pár hetes nyusziknak odaraknak káposztát, komolyan mondom, agyhalál állt be ezeknél..


Már a húsvét gondolatától is irtózom szerencsétlen állatok miatt..


2015. márc. 17. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem van nyulam és nagyon várom a húsvétot...Szerintem is undorító dolog ez a "minél cukibban adjuk oda őket valakinek, igaz, hogy még túl fiatalok és valszleg meghalnak, de legalább pénzt csinálunk belőlük" dolog, de ez ellen úgysem tudsz mit csinálni, és ez nem kell, hogy a húsvét rovására menjen, elvégre a húsvét nem erről szól...Örülj, hogy a saját nyulad jó kezekben van, és akinek csak tudod, hirdesd a jó nyúltartás előnyeit, ezzel talán megelőzöl néhány ilyen felelőtlen vásárlást...
2015. márc. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én gazdasági okokból tartok nyulakat a családom számára, de húsvéti állatkínzóknak véletlenül sem adnék belőlük!
2015. márc. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én még mikor kisgyerek voltam, a testvéremmel húsvétra kaptunk 2 nyulat. Sajnos ők, már nincsenek velünk, de azóta imádom a nyulakat. Most például van egy törpenyulam aki 6 éves és 1 hónapos korában került hozzánk. Imádom a kis fejét. Nagyon szelíd. Szinte minden húsvétkor bent hűsöl a házban.
2015. márc. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Chone ***** válasza:

Idézek:


XXXX XXXX: "Szeretnék veletek megosztani valamit ma felhivott engem egy úr a kérdése az volt van eladó kisnyula?bármilyen fajta is jó ugyis csak 2napra kell a gyereknek husvétra mondom neki h van de hogy hogx két napra?azt mondja kinemálhatják az álatokat de mivel husuét van kéne 1 picinyul 2 napra aztan ugyis megy majd lessz vele valami szélnek engedik mondom neki ez most vic ugye?aztmondja dehogy vic meg mitfoglalkozok vele mondjam meg menxibe kerül és megkapom és a többihez mar nincs közöm na azt mar nemirom ide mit válaszoltam de csak azt kérem a jóistentől h nejusson az ilyen nyulhoz"

2015. márc. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rosszul vagyok, és bele sem merek gondolni mennyi szegény ártatlan nyuszi lesz kínozva, mert a gyerekek nyúzzák őket, aztán ha megunták mehet amerre lát, vagy ami még rosszabb, megfőzik... Nem tudom megérteni, hogy valaki, hogy képes arra, hogy egyik nap még simogatja, másnap meg megeszi...
2015. márc. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!