Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért rág a két hónapos...

Miért rág a két hónapos kosorrú nyuszim folyton?

Figyelt kérdés
Volt már nem egy nyuszim, csak nem kicsiként kaptam őket, vagy csak húsvétra kölcsönbe, és nem tudom miért csinálja ezt. A nyulak rágcsálók, folyton nő a foguk, ezért koptatják, de ő gyakorlatilag egész nap, ha más nem, magában rág, csak rágcsál, de semmit, csak a fogaival csinálja. Ahogy néztem nem nőttek túl a fogai. De ha kézbe veszem is, szereti, hogy simogatom, de egy idő után folyton rágja, ami előtte van, vagyis nagyrészt a pulóverem. Miért van ez? Már kapott fát is, de azt nem nagyon akarja rágni, fogkoptató is van benn, de hozzá sem ér...

2015. márc. 19. 22:03
 1/5 Chone ***** válasza:
Nem hiszem, hogy különösebb baja lenne..
2015. márc. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor ez normális ennyi idősen? Ezt ki fogja nőni? Nagyon furcsa...
2015. márc. 20. 00:29
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem normális, hogy rágcsál.

fontos még tudni, hogy a nyuszik mindennel úgy ismerkednek meg, hogy megnyalják, rágcsálják, a szájukba veszik. :) lehet, hogy csak ismerkedik. az enyém is szeret mindent megkóstolgatni meg rágcsálni :D

2015. márc. 20. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért rág, mert nyúl.
2015. márc. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Max alacsony az IQ-ja, ettől élhet rendesen :)
2015. márc. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!