Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Daganatos valószínűleg a...

Daganatos valószínűleg a hörcsög, mit tegyek?

Figyelt kérdés
van egy fel eves lany dzsungariai torpehorim, akinek duzzadast veszek eszre a ket hatso laba kozott. ha hozzaerek akkor valoszinuleg faj neki mert hangot ad ki es meg is harap, pedig sosem harap alapbol. elvittem a helyi allatorvoshoz, de nem ert a horcsogokhoz es elkuldott engem hogy nem tud segiteni... hova vigyem most, mit tegyek? mindenkepp meg szeretnem menteni :( ha kell utaznek is miatta, csak gyogyitsa meg nekem valaki.. barki barkit tud ajanlani aki tudna segiteni rajta, kerem segitsen! :( koszonom elore is
2015. márc. 23. 23:54
 1/9 anonim ***** válasza:
El kell altatni.
2015. márc. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
olvastam mar sok helyen hogy megmutottek, de fogalmam nincs hogy ezt hol teszik.. az orszag masikvegebe is elutaznek erte, nem szamit mennyire van messze vagy mennyibe kerul....
2015. márc. 24. 00:05
 3/9 anonim ***** válasza:

Pesten,az állatorvosi egyetemen végzik a legjobb műtéteket.


Kb.:100000 forintra számíts!!!


[link]

2015. márc. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nagyon koszonom! barmennyit kifizetnek erte, csak megmentsek. :(
2015. márc. 24. 00:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem kell műtét mert elég egy olyan állatorvoshoz vinni aki ért hozzá és felír valami cseppet és azzal kell a daganatot csepegtetni és jó esetbe meggyógyul!
2015. márc. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

"barmennyit kifizetnek erte"


Anyu meg apu pénzéből? Biztosan az első dolguk az lenne, hogy egy rágcsálóra költenek ennyit... Elhiszem, hogy sajnálod, viszont még egy ilyen műtét után sem garantált, hogy felépül, hiszen nagyon kicsi testű. Altasd el. Gazdaságosabb és kíméletesebb is.

2015. márc. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

koszonom a 3.nak!

kedves 4., mi van ha a sajat felrerakott penzembol fizetnem? ha az utolso fillerem is oda kellene adnom, odaadnam, mert annyira szeretem ot!

2015. márc. 24. 20:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor fiam, h*lye vagy. Ennyi pénzt én sem áldoznék a hörcsögömre (bár nincs is ennyim, haha), mert kevés az esély, hogy utána felépül.
2015. márc. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
hát te nagyon bunkó vagy...
2015. ápr. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!