Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért esik hátra a tengerimalac?

Miért esik hátra a tengerimalac?

Figyelt kérdés

Van két nemrég kapott tengerimalacom és az egyik elég kicsi. Van nekik egy házuk ami tetejére fel lehet mászni,és étel is van ott. A kicsi mindig

megpróbál felmászni de sokszor a hátára esik. Szerintetek mit csináljak?



2015. márc. 24. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
vedd ki?
2015. márc. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj miatta, gyakorolja a mászást, még nem elég ügyes benne. Arra figyelj, hogy ha leesik alomra essen, ne valami keményre, de gondolom, nem olyan magas az a házikó. Ameddig meg nem tud felmászni, addig rakd a földre neki az ételt :)
2015. márc. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 gyevickie ***** válasza:
Nem lehet, hogy túl magas neki a ház? Nálam az idősebb malac csinált hasonlót, próbált felugrani az emeletre, de nem tudott eléggé elrugaszkodni, mindig visszatottyant a fenekére. Építettem neki egy rámpát, utána nem volt gond.
2015. márc. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1.kommentelő: nem tudom még ki venne őt mert nagyon félős.

A többieknek köszönöm megpróbáltam a rámpát és így most már nem esik le

2015. márc. 25. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!