Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miert nem eszik rendesen a...

Szili1299 kérdése:

Miert nem eszik rendesen a nyulam?

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy kaliforniai nyulam vemhes most van a 30. napban es mar kezdi a feszket kesziteni a kicsiknek,de azt vettem eszre hogy nem nagyon eszik es vizet se nagyon ivott ,az utobbbi 2-3 napban de ma adtam neki murkot es az egeszet megette,szenat adok neki ,vizet,es zabot es ritkan murkot,vad szokot lenne azaz ha megakarom simogatni elfut ,de az utobbi idoben nem anyira vad .Miert ilyen?az elso ellese lesz 7-8 honapos .

2015. márc. 26. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Vidd orvoshoz
2015. márc. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ma holnap kel szuljon es vigyem orvoshoz hogy ott szulje meg:)

eszik de nem olyan sokat...

2015. márc. 26. 18:10
 3/6 A kérdező kommentje:
talan nem birja a vemhesseget? vagy ezek csak tunetek?
2015. márc. 26. 18:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Ismétlem, VIDD ORVOSHOZ. Mit nem lehet ezen érteni? Az orvos tudni fogja, mit kell tenni.
2015. márc. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Fialás előtt az anyáknak gyakran csökken az étvágyuk, megváltozik a viselkedésük. Nálam is van, amelyik napokig alig eszik, vagy válogat. A kicsik megérkezésével az étvágy visszatér, fokozódik. A vízfogyasztás is megugrik majd, hiszen ilyenkor az anya lázas. Van anyám, amelyik hihetetlenül szelíd, de a fialási időben harap, morog, és van amelyik vadabb, de ilyenkor szelídebb, nyugodtabb. Reméljük, semmi baj nem lesz, bár első fialásnál előfordulhatnak nem várt események, ami másodszorra már általában kimarad.
2015. márc. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
renben ma reggel raktam szenat es ugy keszitette a feszket:)most jottem sulibol es tele az egesz hely nyulszorel:) szoval ma ejszaka remelem megkolykozik es visszater az evagya...murkot eszik de valogat..:) amugy orvosnal a tegnap elot volt...mert a fule sebes volt,adott valami csepeket es helyre jottt a fule:) amugy a fialaas mikroa varhato? a feszek megvan es szort is tepedt:)
2015. márc. 27. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!