Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vadász görény könnyen taníthat...

Vadász görény könnyen tanítható? Hogyan viszonyul a gazdájához?

Figyelt kérdés
Már régóta gondolkodom rajta hogy veszek egyett, két okból is. Régen azért szerettem volna mert nagyon tetszik kis cuki és szeretem az állatokat. Most meg már azért is mert minden évben megjelennek a patkányok és hosszadalmas kinlódással tudok tőllük megszabadulni. Nézegettem a neten hogy milyen állatka is ő de szeretném ha olyanok mesélnének rólla akiknek van vagy volt.
2015. ápr. 1. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:

A patkányozásra tartott görény és a hobbigörény teljesen más kategória. A hobbi görény cuki, azzal tudsz játszani, bújik, puszit osztogat, míg a patkányozós görény sokkal vadabb, harapósabb. Nekik az a lényeg, hogy megöljék a patkányt, ne pedig ölgörények legyenek.

Úgyhogy döntsd el milyet szeretnél :)

2015. ápr. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát a cukikát jobban szeretném :-) Ha patkányozósat akkor az vad és harapni fog ugye? Nem szeretném ha parázni kellene tőlle.... :-)
2015. ápr. 1. 19:37
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó lenne ha hasznos is lenne és szeretgetni is tudnám.
2015. ápr. 1. 19:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Patkányozós görény akkor jó ha benne van a vadászösztön, tehát vad és harap, a tartásához azért kell tapasztalat, így neked mindenképp hobbi állatkát ajánlok.

Ha gondot okoznak a patkányok akkor inkább hívj ki rá olyat aki görénnyel és kutyával írtja őket. Facebook-on görényes csoportban szoktam látni egy embert aki ilyesmiket csinál.

2015. ápr. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Keresztapámnak is voltak ilyen vadászós görényei régen. Ők nem haraptak..igaz nem sokáig voltak kézben. Nagyon aranyosak de amikor esznek pláne húsokat az valami eszméletlen. Akkor látszik igazán az hogy vad...ahogy tépi szakítja a húst... :-) Ki sem nézné az ember belőlük. Köszönöm a válasz! Utánnanézek fészen.
2015. ápr. 1. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!