Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ti mit tennétek?

Almacsiga kérdése:

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Van 2 tengerimalacom, és nagyon szeretnék nyuszit, de a szüleim csak akkor engedik a nyuszit, ha a tengerimalacokat elajándékozom. Mit tennétek ?

2015. ápr. 6. 14:25
 1/6 anonim válasza:
Én vennék egy kutyát.
2015. ápr. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel felelősséget vállaltál a tengerimalacokért amikor megvetted ezért ne adj túl rajtuk. Az állatok nem ruhák amit ha nem tetszik kidobod vagy eladod. Gondoskodjál szépen ugyan úgy a tengerimalacokról. Majd kapsz máskor nyulat........
2015. ápr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahol van hely két tengerimalacnak, ott van hely egy nyuszinak is! Tehát én vennék nyuszit is, de a tengerimalacok meg már ott vannak, tehát őket semmi pénzért nem adnám oda senkinek és semminek, hiszen ők már az enyémek!!
2015. ápr. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivel a törpenyulakat gond nélkül lehet tartani tengerimalacokkal, mivel majdnem ugyanúgy kell etetni őket ( vagy teljesen ugyanúgy ezt nem tudom pontosan) és csak a nyelvük más ( és ez nekik nem túl nagy gond) ezért ha van egy elég nagy ketrec tarthatod őket eggyüt így valamivel olcsóbb is de mivel más felelősséget vállaltál egy tengerimalacért már nem adhatsz túl rajtuk csak úgy.
2015. ápr. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kiss Béla04016 válasza:
Próbálnám meggyőzni a szüleimet, hogy miért is fontos nekem a nyúl, és hogy a sok hátrány ellenére talán haszon is lehet. Akkor talán megengedik mindkettőt.
2015. ápr. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A nyuszit NEM lehet egy ketrecben tartani a tengerimalaccal! Súlyos sérüléseket okozhat neki. Igen, a törpenyúl is!


Miért nem engedik a szüleid? Nincs rá pénz, azért kellene elajándékozni a malacokat? Nincs hely a ketrecnek?

A malacok már a tieid, ne ajándékozd el őket egy nem létező nyuszi kedvéért. A 2. válaszolóval teljesen egyetértek.

2015. máj. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!