Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyúlhámról/nyúl sétáltatásáról...

Nyúlhámról/nyúl sétáltatásáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
A nyúl sétáltatást úgy értem, hogy úgy mint a kutyát... pórázzal stb.
2015. ápr. 8. 16:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
48%
meg kell szórni belül, a ketrec pereménél egy 5-6 cm vstagságban kaviccsal vgy ilyesmi.... meg lehet oldani..... Csag gondolkodjatok már.... szánalom...
2015. ápr. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
35%
A nyúl több 10 centi mélyre leás. Ésszerűbb benn tartani (a körme akkor is pont annyit kopik, mint kint falapokon) és néha kimenni vele.
2015. ápr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem ha hozzászoktatod akkor jó. Például ha társasházban lakik valaki és nincs kert. Nekem van egy nyulam és egy kis kajával megtanítottam ara hogy mellettem jöjjön ha hívom.
2015. ápr. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
31%
ezt mondom.... kint is meg lehet a kertben oldani a lényeg h a kerítésen kívül ne!!!! Semmi értelme sétáltatni, én ha meglátok egy nyulat kint, hámon, jól kiröhögöm őket és más is így tesz mert ez azt jelzi, hogy vagy levágni akarja, vagy összetéveztette a kutyájával, vagy nagyo rosszul választott állatot.
2015. ápr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
52%
Utolsó! Ha valaki pórázon sétáltat nyulat az miért jelenti azt, hogy le akarja vágni? :D Ennek semmi értelme.
2015. ápr. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát sokan érdekes dolgokat írtatok az biztos xD ... gondolom a kérdező nem úgy gondolta hogy ki viszi az utcára és mint egy kutyát vonszolja végig pórázon...az én nyuszimnak volt hámja mert az udvarunk nagyon nagy több olyan réssel ahol simán el mehet és a nyuszi élvezett pórázon futkosni én póráz nélkül nem vinném ki mert ha elmegy akkor a büdös életbe nem látod többet, tapasztalat...és ha pórázra rakod akkor ne rángasd, te menj utána és ne ő utánad, a póráz minél hosszabb legyen, amúgy a nyulaknak nagyon jót tesz ha ki viszik őket fűre, betonra, hogy élvezhessék a szabad levegőt...Jah és még annyi hogy nekem van kutyám és a nyuszimnak semmi baja se lett tőle , sőt szerették egymást (bár azért egyedül nem lehet őket hagyni)...Ezek csak az én tapasztalataim és véleményem.....
2015. ápr. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

Nincs benne logika? Gondolkodj máá. Le akarod vági.

1. neked nincs szived levágni, majd egy kutya elvégzi.

2. nincs kerted és jól fel akarod zabáltatni fűvel hogy több hús legyen

2015. ápr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
47%
de az a te kutyád te sukár agyú! Sok idegen kutya és lehet h volt valamelyiknek fertőzése. Annak a sok hülyének, aki kint sétáltatja, a saját területükön kívül, ahol más kutya is mászkálhat, annak kívánom, hogy a nyula ne legyen túl fiatal, mivel már nem sokáig fog élni, és ez csak a ti hibátok!!
2015. ápr. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
17 te menj el orvoshoz, mert valami baj van a fejeddel. Aki hízlalni akarja az táppal zabáltatja, nem fúvel, mert a fű nem hízlal, nagyokos! Én is kiviszem az udvarra hámban a nyuszit, mert szeret ásni meg szimatolgatni. Mi ezzel a baj? De úgy mint egy kutyát, hogy mész az utcán és megy melletted, úgy nem lehet sétáltatni. Mennyi retardált...
2015. ápr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
utolsó én vok a 17, 18. DE te nagyokos én egy hozzászólásra válaszoltam olvass má vissza. Hogy sokaknak hirtelen ez jut eszibe!!! és én nem az udvarra hanem az utcára való sétát nem értem mee háát megdöglik a kutyabetegségektől stb.
2015. ápr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!