Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha két nőstény tengerimalac...

Ha két nőstény tengerimalac van egy ketrecben és az egyik megszül akkor a másikat le kell választani?

Figyelt kérdés
Van két nőstény tengerimalacom. Az egyiket úgy vettem hogy terhes volt már mikor megvettem.Körülbelül egy hete meg is született az egy darab pici. Én elővigyázatosságból leválasztottam a másik nőstény malacot tőlük. Mikor rakhatom vissza hozzájuk, vagy lehet nem is kellett volna leválasztanom?
2015. ápr. 25. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy nem kell leválasztani. Nekem volt h a másik lány malac felszakította a burkot ameddig ellett a társa és "segített" neki. :D
2015. ápr. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én külön választottam őket mikor engedjem akkor össze őket?
2015. ápr. 25. 12:01
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem inkabb itt kerj tanacsot:

[link]

Nem vagyok benne biztos, hogy ez a topik a megfelelo, de Gemon forumjan hozzaerto emberek vannak, biztosan segitenek es rengeteg informacio van fent. pl:

[link]

2015. ápr. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellett volna leválasztani. Két nőstény meg a kicsi simán elvannak, megvan köztük a rend, a másik nőstény nem bántaná a kicsit. Csak arra figyelj, hogyha a kis malacka fiú akkor 4 hét után külön kell rakni mind a két nősténytől, mert befedezi őket. Ha lány, akkor maradhat a nagyokkal :)
2015. ápr. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ahogy utolsó is írja. Nem tudom, ilyen picinek meg lehet-e állapítani a nemét, de szerintem 1-2 héten belül már tuti meg lehet mondani, hogy lány vagy fiú. Ha fiú akkor őt a 2 lánytól mindenképp külön kell majd rakni legkésőbb 4 hetes korában, ha lány akkor maradhat.

Viszont 3 malacnak nagyobb hely kell, ha 100*50-es ketrecetek van akkor ajánlott lecserélni egy 120*60-asra, használtan is lehet kapni.

2015. ápr. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!