Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A törpenyulam herezacskójának...

A törpenyulam herezacskójának a bőrén volt egy barna folt pár hónapja, mostanra ez a folt nagyobb lett, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

2015. máj. 6. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Doki látta?
2015. máj. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem látta még, de gyanítom sokat nem tudna hozzászólni egy átlagos állatorvos mert főleg kutyákról macskákról tanulnak az egyetemen, a többi állathoz kevés állatorvos ért jobban, legrosszabb esetben egy "egzotikus állatok" egyetemre vihetném itt bp-n ha jól tudom, de ha oda elmegyek muszáj lesz otthagynom kb 40ezret kezdetnek, erről korábban tájékoztatott már az állatorvosunk amikor a tengerimalacomat vittem hozzá. Ezért is próbáltam neten keresni erről de semmit nem találtam, azonkívűl meg teljesen jól van ahogy észrevettem, és egyértelműen csak a bőrén van ez a folt tehát nem valami heredaganatnak tűnik.. lehet hogy csak egy anyajegy, talán megnőtt a heréje és azzal nőtt a folt is, de hátha tud valaki valami konkrétabban ezért kérdeztem itt.
2015. máj. 6. 18:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Exopetbe vidd, oda járunk mi is, nagyon értenek a nyuszikhoz, és nem húznak le, teljesen normális áraik vannak, és a dokik is kedvesek!
2015. máj. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pesten pont, hogy több nyuszis orvos is van. De utána se nézel, csak belenyugszol abba, amit a hozzá nem értő orvos egyszer mondott. Ha 2 percet rászánnál, legalább 5 jó nyuszis orvost találnál az egyetemen kívül.

Tökmindegy mi az a folt, növekszik, meg kell nézetni.

2015. máj. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!