Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kinek milyen tapasztalata van...

Kinek milyen tapasztalata van a Trixie Running Disc futókorongról? Valóban olyan csendes?

Figyelt kérdés
Amennyiben nem ez lenne a legcsendesebb, mit ajánlanátok? (Komolyabb válaszokat szeretnék, nem lehurrogást! Köszönöm.)

2015. máj. 7. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag az egyik legcsendesebb. Nálam benne volt a kettő legjobb választás között, végül mégis inkább kerék mellett döntöttem, mert

1. a kerék kevesebb helyet foglal el az alapterületből

2. egy csomó videót láttam, ahol elég durván "lepörögtek" szegények, amikor meg akartak állni, és nem akartam, hogy időről-időre nekicsapódjon valaminek.

3. a színei nekem nem tetszenek, nem akartam folyton azt nézni - bár rendelhettem volna nekem tetszőt is, egészen jó áron külföldről


(Amit végül választottam, ( [link] arról még nem tudok érdemben nyilatkozni, mert a mostani hörcsögöm csak pár hetes, és amíg növésben van, még nem "kapja meg" a kereket, csak a "felnőtt".)

2015. máj. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Arra figyelj, hogy a mókuskerék megfelelő nagyságú legyen, mert aranyhörcsögnek nagyobb átmérőjű kell, különben árt a gerincének!
2015. máj. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én petnet.hu-ról rendeltem egy ilyet, nagyon jól működik, és csendes is. Kispocok még nem igazán jött rá, mi is ez, és hogyan kell használni (azt első nap megállapította, hogy rajta ülve mosakodásra kiválóan alkalmas), de már szoktatom rá. :)
2015. máj. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Egy ismerősömtől kaptam egyet kipróbálásra. Meglátjuk mit szól hozzá Pocak :)
2015. máj. 12. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!