Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mire jó egy hörcsög?

Mire jó egy hörcsög?

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 17:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
17%
semmire xd
2010. febr. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
59%
Érdekes, izgalmas állat, de ha nem takarítasz naponta utána nagyon büdös tud lenni. Macska elől zárd el, mert ő nem tudja megkülönböztetni az egértől és megeszi.
2010. febr. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
28%
Nézheted ha előjön. Mivel ő éjjel, az ember meg nappal aktív, ez elég ritka.
2010. febr. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
59%
Igazából nem sok mindenre. De aranyosak és azért úgy ahogy lehet velük játszani is :) Én imádom az enyémet. Azért a kutyám az több mindent tud :D
2010. febr. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%
kisgyerekeknek azért, hogy megtanuljanak gondoskodni róla. lehet egyébként etetni, meg nézni, kitisztítani a ketrecét, meg beszélni hozzá, csak nem válaszol =)
2010. febr. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy társ, aki boldoggá tesz, amikor már úgy érzed, minden veszve van. Aki számít rád akkor is, amikor már mindenki elhagyott, akiért érdemes élni, ha már senki nincs.


Nekem ezt jelenti az én 5 hörcsögöm. Alapjában véve eléggé öngyilkos hajlamú vagyok, és ezek a csöpp állatkák állítottak meg. Mióta ők vannak nem menekülök az öngyilkosság gondolatához, nem játszom vele, hogy milyen lenne, hisz akkor kire számíthatnának ők? Nekik csak én vagyok, a kezemben van az életük, függnek tőlem.


Ne gondold:) Nincs rossz életem, csak amikor ők hozzám kerültek, pont akkor halt meg apukám. Számíthattam páromra és anyumra is, de kellett valaki, aki mindig velem van, hisz párommal akkor még nem éltünk együtt. Így jöttek ők, és boldog vagyok. Végre van kiért élnem akkor is, ha ne adj isten mindenki elhagy.

2010. febr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
67%

te mire vagy jó anyádéknak?

ugyanarra jó a hörcsög is.

2010. febr. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
74%

Mire jó a kérdés?

Mire jó az ember?

Szerinted mire jó?kicsit gondolj már bele,hogy mit kérdezel.sok mindenre jó a hörcsög,de ő egy kisállat nem fogja megvédni a házat az biztos..vagy ha a szüleid félnek a hörcsgtől alátehted a naplódat vagy az ellenörzdet :)

Egybként tényleg arra is jó kezdetben,hogy megtanitsuk gyermkekünket a gondoskodásra és ha azt átjuk,hogy 2 hétig lelkes utána mi takaritjuk akkor még nem kell neki kutyát,macskát stb..t venni

2010. febr. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
65%
Az enyém nappal ki se dugta az orrát csak a kjáért futott ki, este meg megállás nélkül zörgött az ágy mellett(kellett nekem oda tenni).
2010. febr. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
45%

egy hörcsög?



tulajdon képpen semmire....

de ha neki basszol egy almát és néhány magot nem molesztál :)

2010. febr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!