Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért haltak meg? Ma született...

Miért haltak meg? Ma született két kiscsinim. Az egyiket nem tisztitotta le a mami, valószínű, hogy életképtelen volt. A másik sajnos csak egy órácskát élt.

Figyelt kérdés

Áprilisban lesz egy éves a mami. Fiatal volt még? Minden hasonló tapasztalat érdekelne.

Várható ezek után normális ellés, milyen időközönként ellenek stb.


2010. febr. 24. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az a csini? Csincsilla?
2010. febr. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem amikor voltak csinijeim, mindig 2 kiscsin született, egészségesek voltak, soha nem volt bajuk.

Én mindig ezt az oldalt böngésztem, ott megtudod kérdezni.

[link]

2010. febr. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezekszerint jól tippeltem:)

Egyébként sajnálom, hogy meghaltak a picik, remélem máskor nem fordul elő. Azt nem tudom, hogy a csincsilláknál hogy van, de azt igen, hogy a kutyákat pl 2 éves koruk előtt nem lenne szabad pároztatni.

2010. febr. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
csincsilla.hu és csincsillaklub.hu- fórum is van mindkét helyen, profi tenyésztők válaszolnak(a kék oldalon, mostnemtom melyik az, nézd meg a kettő közül)
2010. febr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly szült először a csincsillám és az egyik kölyköt nem tisztítottam meg, valószínűleg nem élt a születéskor.a másik pedig vagy 4 napig alig mozgott de utána rendesen fejlődött, most 1 éves a kicsi.

azóta nem születtek kicsik így nem tudom hogy előfordulna-e a kicsik halála a születés után.

remélem neked sem fognak elpusztulni a kicsik legközelebb

2010. febr. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!