Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehetek ennyire életképte...

Hogy lehetek ennyire életképtelen? (részletezem lent)

Figyelt kérdés
Hol is kezdjem...Hát talán elég csak szeptembertől, szóval egyszer elkezdet fájni a hasam elmentünk ultrahangra, kiderült van egy vesekövem 2 nyírokcsomom, és 1 cystám (egyik se veszélyes) aztán nyirokcsomóim kezdtek, eltűnni majd mikor majdnem végleg felszívódtak előtte, leestem az ágyról (forgolódok alvás közben) bevertem az elől lévő fogam, kb. 1 hétig fájt majd tegnap már nem is éreztem, hogy fájna ma reggel felkeltem, fáj a jobb szemem valami nőtt, rajta alig bírom kinyitni, és valami duzzanat van rajta rohadtul, fáj, és ma nem tudtam iskolába menni. Ja és ki se tudom magam húzni, mert rohadtul fáj a hátam, mivel meg fog jönni.…(és a többit le se írom) Neked is ennyi problémád volt 14 évesen?
2011. okt. 5. 08:18
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

Nem vagy életképtelen. :-)

Erre mondják, hogy a baj nem jár egyedül, néha sorozatosan jönnek a rossz dolgok, de egy idő után fordul a kocka. Fel a fejjel! :-)

2011. okt. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. okt. 5. 08:32
 3/3 anonim ***** válasza:
78%
23 éves vagyok, ha velem ilyen történik már csak nevetek... életem legszarabb hetén vagyok tul, de ez is ilyennek igérkezik. ezerrel azon vagyok hogy megoldjam és tullegyek rajta. nem szabad fennakadni semmi ilyenen, de egyszerüen olyan szerencsétlen vagyok, h ha nem röhögnék a sok balf@szságomon, már felkötöttem volna magam :D szval fel a fejjel. néha van h összejön valami rossz, és akkor csöstül jön minden, mint nekem mostanában :)
2011. okt. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!