Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi a véleményetek arról, hogy...

Gyümölcskosár kérdése:

Mi a véleményetek arról, hogy tengeri malac mennyire szereti a függőágyat?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves fiú malackám nagyon aranyos imádjuk őt. Ma készitettem neki egy klassz függőágyat. Csak egyszer próbálta ki, még nem használja. Szerintetek mennyi idő kell neki mire megszokja az újdonságot, és mikor fogja használni? Amúgy nem azért csináltam neki mintha unatkozna, mert naponta kétszer is kiteszem az ágyamra plédekre had szaladgáljon csak nagyon megtetszett a neten ez az ágy. És játékokat milyeneket lehet késziteni házilag? Vagy nem érdemes nem játszana velük? Mindent megszeretnék neki adni, mint a többi állataimnak is. Régebben is voltak malackáim de akkor még nem voltak ilyesmik "divatban". Tényleg ennyire szeretik a malackák ezt a függőágyat? Vélemények, ötletek?
2015. máj. 17. 22:09
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Teszek rá tetőt is hátha az is beválik! :)
2015. máj. 22. 12:21
 12/17 A kérdező kommentje:
Képzeld tettem rá tetőt neki, és mi történt? Már vagy 2 órája a kis függőágyán alszik igy tetővel. Igazad volt abban, hogy biztosan nem érezte magát biztonságban, de amig nem volt függőágya addig a kis házikójába bújt amit szintén én csináltam neki. Olyan édesen alszik benne! Kiterpeszkedik benne és csicsika. :) :) Az ágyamon is igy alszik, ha kifárad a szaladgálástól. :) Azért milyen jó, hogy az ember házilag mennyi mindent megtud csinálni az állatainak. Pl: a két kutyámnak is én csináltam egy jó nagy kutyaházat, amelyben ketten bőven elférnek. Nő létemre ilyeneket csinálok. :) Remélem a kis malackám már mindig fogja használni a kis ágyikóját! :) Köszi neked a jó tippet! :)
2015. máj. 22. 22:03
 13/17 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen, örülök, hogy bevált. :) Nagyon ügyes vagy, hogy ilyeneket barkácsolsz. Viszont annyit még javasolnék, hogy csinálj még egy függőágyat, mert sajnos nagyon hamar összepiszkolják, és ha kimosod, legyen, amit beraksz helyette. Úgy látom, jó helyen lesz nálad a fiúcska. Csak így tovább! :)
2015. máj. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :) Hát imádom a kis rosszaságomat! Lehet hogy én már túlzottan is elkényeztetem őt, de nemcsak őt a két kutyám, meg az 5 papagájomat is. :) Nálunk egy állatkert van. :) Szerencsére a családban mindenki állatbarát. Egész éjjel rajta aludt most is rajta van, de valóban össze piszkitotta. Csupa pisi.:) Mondjuk nem baj, mert vannak még régebbi törölközőim csinálok még neki vagy kettőt váltásnak. Úgy tűnik sűrűn kell majd cserélni. :) Egyépként én szeretek igy barkácsolgatni ( Lehet az előző életemben férfi voltam). Igyekszem a kis kedvenceimnek lehetőség szerint mindent megadni. Neked is van malackád?
2015. máj. 23. 09:37
 15/17 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy nekem már régebben is voltak malackáim, ők is mindent megkaptak az egyik lány malackám 6 évet élt végül végelgyengülésben halt meg. Nagyon szerettük őt is, meg is sirattam mikor elment. Eltemettem szépen a kertemben. Nálunk már egy egész állat temető van a kertben. A régebbről meghalt idős állataink is oda vannak eltemetve. Nekem nincs szivem őket kukába dobni, mint egyesek teszik.
2015. máj. 23. 13:59
 16/17 A kérdező kommentje:
Na ma reggel lecseréltem neki a függőágyát, a pisiset kimostam. Viszont az újat nem akarja használni, pedig ugyanúgy csináltam mindent. Persze lehet, hogy nem mindig akarja használni mikor milyen kedve van? :) De arra is gondoltam, hogy lehet, hogy nem érzi rajta a saját szagát, és ez a baja de lehet ez butaság.
2015. máj. 23. 21:50
 17/17 A kérdező kommentje:
Hát a kis rosszaságom nem használja a függőágyát. :) Szerintem már nem is fogja, csak egy napig tartott ez nála. Kivegyem, vagy várjak türelemmel?
2015. máj. 26. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!