Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szeretnék egy nyuszit ami nem...

Szeretnék egy nyuszit ami nem nő meg óriásira milyet válasszak?

Figyelt kérdés
Minden vágyam egy nuszi!Kérlek irjátok le hogy mik a biztos költségek (Pl.:ketrec...oltások)És hogy milyen fajta legyen mert vannak nyuszik mint például a Holland törpe, hogy ott van hogy törpe de nagyra nő !!!

2015. máj. 19. 18:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A holland törpe a lehető legkisebb.
2015. máj. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%
Roppant egyszerű. Idejekorán le kell vágni és megenni nem hagyni nagyra nőni .
2015. máj. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy nyuszi sem marad hörcsög méretű ha erre gondolsz, a holland törpe a legkisebb fajta.
2015. máj. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mielőtt nyuszit akarnál olvass utána a tartásának, mivel nem olcsó és sok időt is igényel. torpenyul.hu oldalon sok hasznos infó van.
2015. máj. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A holland törpe az egy kiló körüli súlyával a legkisebb. Millió oldal van, ahol tájékozódhatsz. Ha minden vágyad egy nyuszi, akkor ideje elkezdeni.
2015. máj. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Utánna néztem mindennek mindent tudok a nyuszikról csak most nem tudom milyet válasszak milyen fajtát de már tudom holnap lesz a nagy bevásárlás és pénteken vesszük meg a nyuszit !!!:))))
2015. máj. 20. 15:05
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor jó, csak nehogy te is 1 hét után megbánd mint a legtöbb ember... mert hát a nyuszi után leginkább csak takarítani kell.
2015. máj. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha mindent tudnál, nem tetted volna fel a kérdést...főleg nem írtad volna, hogy a holland nagyra nő ;)
2015. máj. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó !!!

Egyik barátomnak holland törpéje van és az övé nagyra nőtt !!!Azért kérdeztem meg hogy ez csak egy véletlen vagy tényleg ekkorára nő !!


Ui.: Az értelmes válaszadóknak köszönöm !

2015. máj. 21. 13:04
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor az nem holland törpe. De ha mindent tudsz, akkor ezt is kellene.
2015. máj. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!