Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen fajtájú hörcsögöt...

Milyen fajtájú hörcsögöt válasszak? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Nemsokára lesz hörcsögöm. Szép, azért nagy ketrece van, és kettő höri is elférne benne. Tudom hogy a dzsungik meg az aranyhörik magányosak, de van olyan fajta ami társas? Még sosem volt hörcsögöm,és ez lesz az első☺.
2015. febr. 23. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Roborovszki hörcsög.De miért kell mindenképp kettő?Szerintem ha egyedül lenne, jobban a szívedhez nőhetne, és egy aranyhörcsögöt vagy egy dzsungáriait könnyebb is beszerezni...De mindegy, a te döntésed, csak arra figyelj, hogy jó gazdájuk légy...:)
2015. febr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)). Jaa csak gondoltam... De először inkább egy:).
2015. febr. 23. 21:01
 3/4 A kérdező kommentje:
Vagy kettő. Áá nemtudom.
2015. febr. 23. 21:02
 4/4 anonim ***** válasza:

A campbellek még elvannak csoportban, de őket nagyon-nagyon nehéz beszerezni és területvédők az emberrel szemben - azaz érdemes beszerezni melléjük valami erős, strapabíró kesztyűt -, a robik pedig nagyon gyorsak, nemigazán szeretik a simit, inkább látványhörik.

Arany vagy dzsungi jobb lenne elsőre. :)

Tudok tenyésztőt ajánlani, ha megmondod az ország mely részén tudod átvenni a kicsit. :) (Akár privátba is jöhet.)

2015. febr. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!