Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nagyon gyorsan kene segitseg!...

Nagyon gyorsan kene segitseg! Nagy baj lehet?

Figyelt kérdés

Ma este hallottam,hogy az aranyhorcsog,tuszogot es a baj az hogy nem egyszer sokszor egymas utan,nagyon felek hogy megfazhatott ettol az idiota idojarastol.

Van egy nagy terarium,sok forgacs,persze nem dugig.

Van hazikoja amit kibeleltem neki takarocskakkal,van a forgacs alatt is en mindig rakok neki be.

Kap sok friss repat,uborkat,magokat,kap 1-2 havonta tejfolt es sajtot is

A doki azt monda hetente adjak neki valtakozva.

Kap paprikat,paradicsomot,kapott.egy nagyon keves epret,almat,banant abbol is egy picit es salit.

Vitaminokat nem fogyaszt,nem tudom miert,de vettem minden felet,de egyiket se eszi.

Kap naponta/orankent friss vizet,kapot egy kupaknyi langyos tejet.


A terarium nincs ablak alatt,le van fedve egy kis meleg takaroval hogy ezt elkeruljem.

Mit tegyek,orvoshoz meg nem viszem,hatha en tudok megoldast ra.

Anyukam azt mondja hogy semmi baja,meg hogy csak erzi az ido valtozast,ne feljek vagy eppen csak beszel.

De nem hiszem hogy a pruszkolest vehetjuk beszednek,jobb felni,mint megijedni.



2015. máj. 21. 02:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem te is szoktál tüsszenteni, ha valami belemegy az orrodba !!! :D

Nyugi, semmi baja nincs nem kell rögtön rosszra gondolni.

Valami belemehetett az kis nózijába ! :)

2015. máj. 21. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Túlfélted azt a szerencsétlen állatot! Nem kell lefedni semmivel a terráriumot, majd elbújik, ha fázik! A takarók a terráriumba szintén fölöslegesek! Nem kell megijedni a tüsszentéstől, teljesen normális, ha néha tüsszög!
2015. máj. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tejfölt,tejet nem adnék neki,se sajtot,mert semmi szüksége a tejtermékekre.Se paradicsomot.Magok kellenek neki + saláta,uborka,paprika,alma,sárgarépa,sima füvet is be lehet adni ha tiszta.Epret és banánt se.Csak vizet.Össze-vissza van etetve mindenfélével.
2015. máj. 21. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%

A sajt,és a tejfölre igen is van szüksége!

Imádják is,és szükségük van rá!

2015. máj. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen persze,hogy féltem a kis hörcsögöt,bármikor bármi lehet.

Elvittem orvoshoz,az igaz hogy nem fázott meg,de a doki mondta,hogy nyugodtan lehet neki beadni kis takarót és amúgy is ő viszi be magának.

A másik,a doki azt is mondta hogy de kell adni neki sajtot és tejfölt is,mert szüksége van ezekre,úgy mint a fehérjére.

Tejet is lehet neki adni 1 hónapban 1-2x.

Lehet paradicsomot is mivel jót tesz neki,azt se sűrűn.

Magok,saláta,paprika,uborka,alma,répa ezeket lehet adni fűvet az enyém nem eszik.


Epret és banánt is lehet adni neki kis mértékkel.

Sok vizet,nincs össze vissza etetve,csak megkapja a vitaminokat amire szüksége van.

2015. máj. 25. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!