Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szasztok nagyon gyorsan kéne...

Foxika1270 kérdése:

Szasztok nagyon gyorsan kéne a segítségetek:Tegnap úgy jöttem haza, hogy a macskámnak az eggyik lába le van tépve (gondolom egy kutya tette). Hogy enyhítethném a fájdalmát amíg az orvvos ideér?

Figyelt kérdés

2014. jún. 10. 07:41
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
0%
hát szerintem el kell altatni a cicát, mert egy kínlódás lesz az élete :(
2014. jún. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
De az a gond ,hogy azt nagyon nem szeretném ;(
2014. jún. 10. 07:49
 3/32 A kérdező kommentje:
Na meg ottvan a 3 kiscicája
2014. jún. 10. 07:57
 4/32 anonim ***** válasza:
94%

Csak annyit tehetsz, hogy ha valahol folyik belőle a vér, azt elkötöd, hogy ne vérezzen el....


Egyébként nem inkáb nektek kellett volna bevinni állatorvoshoz? Ha törése van vagy varrni kell a sebet, az helyben nem megoldható...


A jövőben pedig tartsd külön a macskát a kutyáidtól!!!

2014. jún. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

Sajnos hazilag nem igazan tudsz enyhiteni a fajdalman, amig a orvos odaer, mert barmit adsz neki, osszeakadhat azzal, amit az orvos fog adni neki.

Bar ez a "le van tepve" elegge remiszoen hangzik, mert ha nincs meg a laba, csoda, hogy nem verzett el eddig, meg ha tegnap tortent, miert nincs meg ott az orvos...

De amit tudsz tenni, hogy nyugodt helyet biztositasz neki, amig nem jon az orvos.

2014. jún. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Jah igen, termeszetesen harom labbal is teljes eletet tud elni.

Ezt azert irom, "ha csak ennyi baja van" nehogy hagyd, hogy elaltassak.

2014. jún. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Ha tudod akkor tiszta gézpappírral tekerd körbe,ha vérzik akkor nyomókötést rá esetleg szorítsad el neki valamivel.Nos ne altasd el szegénykét emiatt,esetleg azzal még tudsz enyhíteni ha dédelgeted egy picit.
2014. jún. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Tegnap óta szenved a macska? Szegény már lehet nem is él:(
2014. jún. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

A legutolsó kommentelőnek még él de nagyon fáj neki ezért a szüleim úgy döntöttek altatás lesz a vége ;(.


Az elöbb még odavittem hozzá a kiscicáit és a beteg macska még szoptatta is volna őket csak elvettem mert rámásztak a bekötözött lábára és szegény visított tőle.

2014. jún. 10. 08:57
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Élhet 3 lábbal, csak míg friss addig szenved, de utána semmi baja nem lesz! Hát én biztos nem hagynám elaltatni! Még szoptatna is, élni akar, nem veszed (veszik a szüleid) észre???? Kérlek ne altassátok el!!!!!!!
2014. jún. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!