Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet pároztatni őket? Sűrgős!

Kitticicuska :)) kérdése:

Lehet pároztatni őket? Sűrgős!

Figyelt kérdés

van egy aranyhörim(fiu),meg 2 törpehörim(lányok)

érdekelne hogy pároztathatom e őket??


2015. máj. 22. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
??
2015. máj. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én nem kockáztatnék... Az aranyhöri sokkal nagyobb mint a törpe, szerintem elég komoly sérüléseket tudna okozni a kicsinek.

Mellesleg, úgy tudom, hogy csak akkor tudnak párosodni, ha egyforma méretűek, de én ezzel sem értek egyet.

Nem kéne feleslegesen gyártani a hibrideket.

2015. máj. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem képesek szaporodni egymás között, az aranyhörcsög amúgy is sokkal nagyobb, ha mégis, a nőstények belehalnának a vemhességbe vagy a fialásba.
2015. máj. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mivel két teljesen különböző faj (nem is egy nembe tartoznak), NEM, NEM lehet!!!
2015. máj. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jó ég, hány éves vagy? Két külön faj, eszükbe nem jut. A hörcsögök amúgy is magányosak (az arany és a törpe is), így inkább egymásnak esnek, és az erősebb megöli a gyengébbet. Ne tedd őket össze, nem fognak párosodni.

Ilyen ésszel meg ne szaporíts, inkább hagyd a tenyésztőkre!

9 éve dzsungitartó

2015. máj. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja amúgy ha 2 lány törpehörid van, remélem, külön helyen tartod őket, ugyanis a testvérek is megölhetik egymást, még akkor is, ha nagyon nagy helyük van!
2015. máj. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen külön vannak
2015. máj. 24. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!