Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi a baja a fehér egeremnek?...

Mi a baja a fehér egeremnek? Sürgős

Figyelt kérdés
van egy nöstény fehér egerem aminek hullik a szőre de nem csomókban hanem ritkul egyre jobban ráadásul körbe-körbe megy a ketrecében olyan gyorsan hogy ha pár percig nézem már elszédülök.mit csináljak.adok neki kb 3napja c-vitamin cseppeket de nem használ.van társa is de az meg párosodni akar vele és félek,hogy ha fertőző a betegsége a nősténynek akkor a hím is elkapja.

2015. ápr. 7. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Állatorvos.
2015. ápr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hímet és nőstényt nem tartunk együtt... Gondolom forgácson/fűrészporon van, a gondot pedig valószínűleg ez okozza, mivel az egereknek és az patkányoknak ez kifejezetten rossz (elsősorban a por és a fenolok miatt), allergiás tüneteket és súlyos légzőszervi gondokat okoznak nekik. De a rossz táplálás is okozhatja (sok mag, hörcsögtáp). Mindenképpen vidd el egzós állatorvoshoz és, ha forgácson vannak válts pelletre, papíralomra vagy csutkaalomra! Ha pedig kell segítség az egerezésben, nyugodtan írj.
2015. ápr. 9. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez egy igen érdekes. A fűrészporra hogy lenne allergiás amikor a boltban rágcsálóknak árulnak fűrészporos forgácsot és homokot homokfürdőnek.

Inkább Mérgezésre vagy kerge egér korra gyanakszom. Ha agresszióval közelednek felé viselkedhet így vagy ha nem kap zsírt fehérjét..stb esetleg unalmas neki a hely vagy sok az energiája így bele gondolva én is hülye vagyok hozzá. Bármitől lehet. Olvass utána a tartását tekintően és rájössz mi hiányzik. Ha jó kapcsolatban vagy vele érezheted amit ő érez. Nekem nem kellett 24 óra és olyan kapcsolatban lettünk ami hihetetlen. Mint egy ember.

2015. dec. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!