Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen kisrágcsálót ajánlotok?

Milyen kisrágcsálót ajánlotok?

Figyelt kérdés

párosan milyen kicsi max aranyhöri méretű rágcsálók vannak?

melyiket ajánlanátrok?


2010. febr. 25. 17:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
roborovski törpehörcsög
2010. febr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

ez igaz: Nem verekszenek, ezért több, akár 10 példányt is együtt tarthatunk. Ha már egy párnál több tartózkodik a terráriumban, akkor nem szaporodnak!

a robovoskiról?

köszi a válaszodat

2010. febr. 25. 17:32
 3/14 A kérdező kommentje:
ez is igaz? Csak ha jó körülményeket biztosítunk számukra, akkor remélhetjük, hogy szaporodni fognak. A nőstényt a szülés után nem kell különtenni a hímtől, csak ha már nem akarjuk többé szaporítani.??
2010. febr. 25. 17:33
 4/14 anonim ***** válasza:

Gondolom csak egyneműeket tarthatsz együtt. Vagy nem jól értelmeztem. Nekem aranyhörcsögeim vannak, és ha kell, ha nem reszelnének.:)

Kár, hogy megszabtad a méretet, mert tudnék ajánlani jópofa rágcsálókat, akiket kolóniában tarthatsz, ha van elég nagy terráriumod. A csíkos fűegerekről van szó. Szerintem fantasztikusak.:)

2010. febr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
háziegér - ingyér van
2010. febr. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

aranyhörim van :)

csak sajnos nem rég felszabadult egy akváriumom (teknős volt jajj de szerettem)

és úgy gondoltam h vennék vami kis rágcsálót mely párban tarthatók

a robovoszki tetszik :) fiú -lány pároslehet csak (nem baj am)

vagy lehet lány-lány páros is lehet ?

2010. febr. 25. 17:58
 7/14 anonim ***** válasza:

[link]

nézz körül itt!

Vannak rászorult rágcsálók is. Ne vegyél.

Amúgy törpehörcsögöt ajánlok

2010. febr. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

szaporítani akarjátok? minek van kígyótok? vagy a macskának?

nagyon szapora minden rágcsáló egy év alatt akár 100 ra is nöhet a telepetek.

ha egynemüeket tratotok, jól olvassatok utánna melyik bírja a másikat. így is inkább nöstény egynemüeket válasszatok, mert nekünk a degujaink akik elvileg soha nem verekednek, a két fiunk úgy össze verekedett hogy kasztráltani kellett öket.

de edgut csak nagyon nagy ketrecben lehet tartanióriás a mozgásigénye nekünk egy 180x70x200 centis óriás ketrecünk van, itt él 3 együtt, ez épp megfelel nekik.

2010. febr. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

ja most olvatsam figyelmesebben. Rágcsálómentők szaporításra nem adnak szerencsére.

Úgyhogy akkor nem ajánlom őket mégsem.

2010. febr. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

ok

dehogy kígyó vagy macska eledelnek te normális vagy? már boccs de ha nem ismersz ne vádaskodj én ilyet soha nem tennék egy állattal (kutyám cicám menhelyről van szval)

2010. febr. 25. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!