Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A patkányom rendszertelenül...

A patkányom rendszertelenül lélegzik, nem nagyon eszik, este óta csak fekszik, de nem ugyanazon a helyen. El fog pusztulni?

Figyelt kérdés
Szegény elég öreg már, de lehetséges, hogy csak a melegtől van ennyire rosszul?

2015. jún. 14. 08:56
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Várj, mindjárt megtávgyógyítom, emeld kérlek a monitor elé.


(Ha tényleg érdekel hogy megmarad-e, akkor vidd állatorvoshoz)

2015. jún. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezek nem jó jelek :( A meleg sem tesz neki jót, de ugyanez lehet fertőzés vagy öregség miatt is. Ha fertőzés, akkor antibiotikum esetleg jó lehet rá (állatorvos), a másik 2 okkal sajnos nem nagyon lehet mit tenni, csak reménykedni :(
2015. jún. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

kedves első válaszoló!

Köszönöm a hatalmas segítséget, remek ötlet az állatorvos, de remélem nem leszel nagyon csalódott, ha azt mondom, el fogom vinni állatorvoshoz, de sajnos csak délután 5-től rendel és addig szerettem volna a magam módján utánajárni, hátha tehetek érte valamit. Ha csak ilyen választ tudsz írni, jobb, ha magadba tartod, mert nem segítesz vele.


Kedves második válaszoló!

Köszönöm, hogy válaszoltál.:)

2015. jún. 14. 09:23
 4/8 A kérdező kommentje:
ma reggel evett és ivott, ez jelenthet jót?
2015. jún. 14. 13:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak a hőség miatt, milyen helyen van? Hűvös a szoba? Árnyékban van? Ha táplálkozik, akkor nagy baja nem lehet
2015. jún. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Eddig a szobámban volt, árnyékos helyen, most a fürdőben van a ketrec, ott csempe van alattuk, talán hűti egy kicsit
2015. jún. 14. 15:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Már biztos voltál dokinál, úgyhogy nem tippelgetek, mi baja lehet, de ha a meleg volt, akkor leírom, én mivel szoktam őket hűteni:

- borsóhalászat sekély, kellemesen hűvös vízből

- vizes kézzel jól összedörgölni a szőrüket (én a halászat után szoktam, így bele tudom lógatni a vízbe a farkukat, amíg dörgölöm őket)

- fagyasztóba egy flakon víz, aztán betekered törülközőbe és beteszed a ketrecbe

- gyümölcsléből (én 100%-osat szoktam, de tudod, narancsot tilos) jégkockát csinálsz és berakod egy tálban

- egy tányérba hideg víz, esetleg jégkockák, ők majd belelógatják a farkukat

- jól behűtöd a gyümit, amit adsz nekik

Az utolsó kettőt még nem próbáltam, csak egy fórumon olvastam őket, de a többi nálunk egész jól beválik. Remélem, a patid jól van, és még sokáig boldog társad marad. :)

2015. jún. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

a doki is csak a meleget hozta fel, mint kiváltó ok, remélem igaza lesz

most, hogy egy kicsit hűvösebb van, sokkal jobban néz ki

a borsóhalászós dolgot én is szoktam, de a jégkocka még nem jutott eszembe, köszönöm az ötletet :)

2015. jún. 16. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!