Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Jatszanak vagy mást akar?

Jatszanak vagy mást akar?

Figyelt kérdés
A múlt héten vettem két törpenyulat egy ismerősömtől.Azt mondta amikor ott voltam és megnézte a szervüket hogy mind a ketten kislányok.Nem értek a nyuszikhoz eddig csak tengerimalacaim voltak és vannak.Én is néztem a nemiszervüket de én nem látok különbséget és neten sincs egy értelmes kép sem ami segítenehogy melyik melyik.Most az ágyamon játszottak és nagyon ficánkoltak.Most 8 hetesek azaz zen a héten már 9 lesznek.Akiről annyira hittük hogy kislány most nem tudom hogy mi an mert ahogy játszottak ment fenekéhez a másiknak és akarta volna izélni.Most nézessem meg valakivel?
2015. jún. 15. 10:03
 1/1 anonim válasza:
Én úgy tudom, a nyulaknál alapból nehéz megállapítani az egyedek nemét. Nekem tengerimalacaim vannak, körülbelül hat éve együtt élnek, mindkettő fiú, de az egyik még mindig "izélgetné" a másikat néha. Szerintem ez az ösztön minden állatban benne van, ha nincs a közelben ellenkező nemű. Viszont ha izgulsz a szaporulat miatt, akkor érdemes lenne megnézetned őket állatorvossal, hiszen nem tudhatjuk, az ismerősöd valójában mennyire ért ehhez a dologhoz.
2015. jún. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!