Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha két sünt tartok akkor...

Ha két sünt tartok akkor mekkora helyre van szükségük?

Figyelt kérdés
2015. jún. 23. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem annyiból kell nekik nagyobb hely, hogy beférjen 2 kerék is, mert biztos éjszaka egyszerre akarják hajtani. házikóból is legyen inkább kettő. vizestálból meg kajásból szerintem elég 1-1. süniknél amúgy is minél nagyobb annál jobb, de ezekkel számolj, hogy kettő kell
2015. jún. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azzal is számolj,hogy éjszaka neszeznek és nagyon nagyon büdös állatkák!Nekem volt több is...
2015. jún. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
te hol vetted őket?
2015. jún. 23. 12:32
 4/6 anonim ***** válasza:

sztem tenyésztőtől vedd! már 15ért árulnak ők is gyakori színeket.

háztól ha veszel akkor is legalább 10 ezer lesz. akkor már megéri inkább rááldozni még 5-10 ezret és akkor tuti , hogy jó helyről veszed.

egyébként elvannak egyedül is a sündisznók, nem olyan társas lények mint mondjuk a csincsillák

2015. jún. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Etetőből itatóból is kell a kettő.
2015. jún. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én gyerek sünt fogatdam be késő ősszel és felhízlaltam és elengedtem.A sima mezei sünt.

De az afrikai amit lehet kapni ugyanugy működik.

Edesek,de rohadt büdös az ürülékük mert mindenevők(kedvenc kajájuk a macskakaja) és nagyon hangosak éjjel...

Én imádom a süniket nagyon,de soha többet itthonra!

2015. jún. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!