Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyi helyre van szükségük?

Mennyi helyre van szükségük?

Figyelt kérdés

Hello!Valaki le tudja írni,hogy típusonként hány liter vízre van szüksége a következő halaknak?

Halak:

Pink dánió

Zebra dánió

Vörös neon

sziámi harcoshal(betta)

algaevő

narancs molli(egy nagyobb darab)


2009. aug. 28. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

ahány centi annyi liter azt mondják

ezekből a dániók és a neon rajhal min8-10 db ideális

2009. aug. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Ezen az oldalon mindent megtalálsz.Hogy fejenként hány litert számolj,és hogy hány literben tartandó minimum,és egy hozzávetőleges arány is van(pl 50literbe 6 hal). [link]

Megkeresed a halfajtát,Megnézed mekkorára nő,azzal tudsz számolgatni;1cm hal/1 liter(5centis halnál 5 litert számolsz)Szoval az az oldan langyon jó,valami "könyvjelzőt" tegyél oda.(vagy a kedvencekbe.Még sokszor jól jöhet.

2009. aug. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,nagyon hasznosak,szavaztam:)
2009. aug. 29. 21:31
 4/6 anonim ***** válasza:
5%
Szia a sziámiai harcoshalat nem szabad más hallal tartani mert azt má nem tudom h meesz vagy csak megöli nem tudom de tökmin1 hogy megöli vagy h megeszi de a halak elpusztulnak körülötte.Még 2 sziámi harcos halat se szaban 1 akváriumban tartani mert megölik egymást.Amúgy én ezeknek a halaknak vennég egy 60-70 esetleg 80 literes akváriumot.
2009. aug. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előző válaszolónak

Lehet együtt atrtani más hallal sziámi harcoshalat a guppikat mondjuk nem annyira kedveli

ha 1 hím sziámid van amellé kell kb 2-3 nőstény

csak két hímet nem szabad együtt

általában nálam ég őket bántották a vitorlás meg szumi

2009. aug. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sziámit általában lehet tartani manapság más halakkal, de inkább olyat vegyél, ami a kereskedésben is más halakal van együtt, mert akkor az nem agresszív. Több sziámit csak akkor tarthatsz együtt, ha elég nagy az akvárium. Pl ( lehet, h kicsit kisebben is lehet) 100l ben 1 hím 2 nőstény néhány algaevővel, de van aki 60l ben tartja. 2 hím együttartását nem ajánlanám azért...
2010. nov. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!