Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért dönti fel az önitatót...

Miért dönti fel az önitatót folyton a hörcsögöm?

Figyelt kérdés

A hörcsögöm tegnap óta kb. 4-szer döntötte fel az önitatóját. Régebben sosem csinálta. Mi lehet a baja vele most? (Mindig friss víz van benne, a helyét nem változtattam meg, semmi nem változott.)

(Mivel terráriumban van, az önitatót egy fejre állított műanyag pohárban rögzítettem, aminek kivágtam az alját (ami így ugye a teteje) és az oldalán is vágtam egy rést az itató csövének.)



2015. jún. 24. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy unja a fejét..próbálj meg neki új dolgokat betenni a terráriumába!
2015. jún. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még egy hónapja sincs, hogy megkapta ezt a terráriumot, és naponta 2szer ki szoktam venni, de ha van időm, többször is "benézek" egy kis simire, ha nem alszik.
2015. jún. 24. 22:17
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Az unatkozás simán bele fér, de lehet az is, hogy egyszerűen nincs elég helye. Vagy,mert a höriknek rossz a szemük, rosszul méri föl a távolságot és mindig neki megy. :)
2015. jún. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
85*30-as helye van, ebben van még egy 30*15-s emelet. Mondom, kb. egy hónapja kapta ezt az új helyet, akkor kapott új játékokat is. Sajnálom, hogy láthatólag valami baja van, de nem dajkálhatom álló nap. Már írtam, minden nap foglalkozom vele. Nem tudom, mit tehetnék még érte. És miért épp most jött rá??? Eddig úgy tűnt, jól érzi magát. Nyomaszt ez az egész. Ma kapott szénát meg fogkoptatót (szénát rendszeresen kap, csak nem minden nap, de most adtam, fogkoptató meg mindig van benn, de kapott abból is újat), de nem hiszem, hogy használna:( Éjjel is "ment a műsor", hajnali 3-kor ki kellett vennem az itatót, mert kb. 5ször verte fel 2 óra alatt:( - Persze, tudom, hogy ez nem megoldás. Kivagyok. Elszomorít, ha egy állatomon nem tudok segíteni.
2015. jún. 25. 10:41
 5/6 anonim ***** válasza:
próbáld meg átrendezni neki a helyét
2015. jún. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az élet apró örömei: úgy tűnik, abbahagyta:)
2015. jún. 26. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!