Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A lány aranyhörcsög vagy a...

A lány aranyhörcsög vagy a fiú a büdösebb?

Figyelt kérdés
Mármint a vizelete vagy amit kiad magából szagot,melyikkel nehezebb bánni vagy mi a különbség melyiket válsszam?

2015. jún. 25. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem görény hogy szagos legyen. Ha naponta takarítod egyik sem büdös, ha ez elmarad akkor meg mindkettő.
2015. jún. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor teljesen mindegy hogy melyik nemet választom? Mi a különbség??
2015. jún. 25. 16:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmi..de hörcsögöknél én a hímekkel jöttem ki jobban..valahogy azokat jobban sikerült megszelídítenem
2015. jún. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hímet vegyél
2015. jún. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De miért? Annak olyan nagyok a golyoi:D bocsanat de tenyleg eleg zavaroo;)
2015. jún. 26. 17:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Pisijét minden nap ki kell szedni és friss forgácsot halmozni arra a helyre mert az beszívja.


A lány hörcsögnek néha lehet kis szaga, magából árasztja, amikor éppen termékeny időszakát éli, de nem vészes a szag.


Lány hörcsögöt talán jobban lehet simogatni, viszont jobban szeret rosszalkodni, rágni. Külsőre persze hogy szebb. :)


Fiú hörcsög nem olyan rágós, jobban szeret szaladgálni és gyorsabb is viszont talán kicsit harapósabb lehet, nehezebb egy kicsit a megszelídítése.


Mindkettő aranyos, mindkét nemnek van jó és rossz tulajdonsága is, tehát szerintem mindegy melyiket választod. Úgy válassz, hogy meglátod és megszereted. :) Én is így szoktam. Tudni fogod ki az, akit neked szánt a sors.

2015. jún. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot:)
2015. jún. 27. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!