Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy nap hányszor adjak ennit...

Egy nap hányszor adjak ennit a hörcsögnek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 14:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2.szer elég neki :D
2010. márc. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

háthlegyen előtte mindig , ne sok, de azért ne is kevés, egy olyan közepes adagnyi,megeszi amikor éhes

nekem is volt olyan hogy kivettem és a pofazacskóója tele volt kajával, szegény majdnem megfulladt, a végén ki lett szedve:) . Ne adj sokat se azért!!!!!!!!!!!

2010. márc. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
ahányszor éhes:)
2010. márc. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

2.vagyok ja és víz is legyenn!

a tengerimalacomnak kb egy hétig az elején nem adtunk inni, mert vhol azt olvastuk hogy a gyümölcsökből/zöldségekből szerez annyit, de utána egyfolytába visítozott :S, megpróbáltuk hogy hátha iszik, háth.... úgy vedelte,szó szerint

persze most is szokott visítani, d enem úgy:))

2010. márc. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mindig van előtte.Ha éhes, eszik. De igazából eldugja, és utána már kéri is a kaját.
2010. márc. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Vigyázni kell velük, mert a kajájuk 80%-át eldugják először a pofazacskójukba aztán a ketrec vagy akvárium valamelyik sarkába. Bőven elég, ha napi 2x megeteted és akkor sem kell neki túl sokat adni, hisz mégiscsak egy hörcsögről van szó. Nekem pl. tengerimalacom van, de volt hörim is. Nálunk reggel táp, este pedig zöldség-gyümi.
2010. márc. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Mostanttól én is ugyfogom hogy reggel táp. este pedig gyümölcs

2010. márc. 2. 15:52
 8/16 anonim ***** válasza:
Tarts japán táncolóegeret! Az nem megtömi magát, hanem szépen majszol :P van eladó, ha érdekel, nyitottam rá kérdést.
2010. márc. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A hörcsög elraktározza az ételt,ha naponta adsz neki ételt már egész kis hegyeket halmoz fel.Ami nem baj.ha magokat száraz élelmiszereket halmoz fel,de ha romlandó is kerül közé akkor bizony az egész halom egy idő múlva megromlik.Vizet nem kell a hörinek adni,mert a höri sivatagi állat,a tengeri malac igényli a vizet is,de a hörcsögnek bőven elég ,ha minden nap kap egy szelet almát vagy egy karika uborkát,de kaphat 2-3 szál gyermekláncfű levelét,vagy egy fél levél salátát,egy kicsi kb 3 cm-es répát,egy szem cseresznyét,egy gerezd narancsot,egy szelet körtét.Száraz eledelnek mehet a búza,kukorica,napraforgó,és amit a rágcsáló eledelbe belekevernek.Hetente egyszer én adok neki állati eredetű fehérjét,pl:egy karika kemény tojás,egy ki darab trappista sajtot,élő gilisztát,pici főtt húst,pici párizsit.
2010. márc. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Mondták nekem ahol vettem a hörcsögöt hogy kell neki mindenhéten fehérje. és én mindenhéten egyszer egy élő gilisztát szoktam neki adni. többet nem szabad adni!!
2010. márc. 2. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!