Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hgy tanitsam meg a nyuszimat...

Bubukos12 kérdése:

Hgy tanitsam meg a nyuszimat labdázni már van neki 26 labdája de csak 1 vaan elötte és nem néz rá pedig guritom?!

Figyelt kérdés

2015. jún. 29. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha magától nem érdeklődik, akkor sehogy. Van pár dolog, amit meg tudnak tanulni, de azért a nyuszi nem kutya.
2015. jún. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
VEgyél kutyát! :D A nyuszi elég öntörvényű és a te kedvedért nem fog labdázni. Enyém szokott, de nem tanítottam neki, hanem magától kezdte el.
2015. jún. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocsi, nekem is csak ennyi jut eszembe.

Ugatni tud már??

Mert ha nem, nem is kutyából van. Azok szeretik a labdát...

2015. júl. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En is vettem neki amikor masfel eves volt de nem foglalkozik vele. En nem eroltetem. Ha nem kell neki jatek, akkor majd jol megszeretgetem.
2015. júl. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :) amugy nekunk pont egy állatmenhelyunk van es ott csak kutya van ugyhogy ja és 300 kutya van ott
2015. júl. 22. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!