Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha kettő aranyhörcsögöt...

Ha kettő aranyhörcsögöt veszek egy nemüeket akkor azok nem fognak veszekedni vagy verekedni?

Figyelt kérdés

2015. júl. 1. 16:44
 1/10 anonim válasza:
100%
Ha hímek akkor valószínűleg nem lesznek meg együtt, ha nőstények akkor... szerintem azok se.
2015. júl. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A hörcsögöket mindenképp egyesével szabad tartani hogy ne legyen veszekedés illetve verekedés?
2015. júl. 1. 16:53
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha testvérek és együtt nõttek fel, akkor van egy kis esély, hogy meglesznek, de nem sok.

99% hogy balhé lesz. :D

2015. júl. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 pinky414 válasza:
Hát ha két fiút veszel, akkor elképzelhető hogy elég gyakran összeugranak majd. Nekem 2 lány hörcsögöm volt, ők is néha verekedtek, de egyáltalán nem annyiszor, mint ha 2 fiú tenné.(Na meg rögtön szét is szedtük őket, egy picit az orrukra vertünk, és megértették, hogy nem szabad). Azóta sem ugrottak össze.
2015. júl. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem köszi :)
2015. júl. 1. 17:37
 6/10 anonim ***** válasza:

Eszedbe ne jusson együtt tartani őket, végzetes sebeket ejthetnek egymáson! Még lány tesók se férnek meg együtt, amikor még nem tudtam úgy jártam hogy az egyik kiharapta a másik szemét, szét se tudtam őket választani, még én is megsebesültem úgy egymásnak estek, és az egyik folyamatosan verte a másikat!! Azóta nem tartok két hörcsögöt együtt. Külön ketrecbe van mind a 3 aranyhörcsögöm!!


Ők egyedül érzik jól magukat, erős területvédő ösztönük miatt, te foglalkozz vele minden nap legalább fél órát és ennyi!

2015. júl. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hörcsögöt egyedül kell tartani, ha kettőt akarsz két ketrec kell. Megölhetik egymást bármikor ha egybe rakod őket...
2015. júl. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem :), mindenképpen ketőt akarok,akkor veszek kettő ketrecet nekik hogy ne legyen feszülcség!
2015. júl. 1. 18:21
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne tarts kettőt együtt! Ma anyuval mentünk a kereskedésbe, és hallottam a hörcsögök csipogó hangját. Két höri marakodott és én nekem kellett szólni az eladónak hogy a k**** életbe vegye már őket ketté!!!!

Szerencsétlenek..

2015. júl. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi az infót :)
2015. júl. 1. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!