Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 2 napja vettem kereskedésbe...

Rika001 kérdése:

2 napja vettem kereskedésbe egy aranyhörcsögöt elég dagadt és tegnap este elkezdte építeni a fészkét de nem fial igazából már abban sem vagyok biztos, hogy terhes, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

2015. jún. 28. 08:31
 1/6 anonim válasza:

1: Lehet, hogy még nem jött el az ideje, hogy elljen

2: Lehet, hogy csak dagadt. És szeretne egy kuckót, ezért épít.

A deguim mindig építettek, ha nem ellettek akkor is.

2015. jún. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, kereskedésben vett állattal először is az állatorvoshoz kellene menni, hogy megnézze hányféle betegsége van és hasonlók... mert lehet terhes, lehet halálos beteg is, vagy akármi.
2015. jún. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az a baj ,hogy sok testvérével volt összezárva és így megeshetett ,de még soha nem volt hörcsögöm így nem igazán tudom mit kezdjek vele hétfőn megyünk az orvoshoz mert vidéken hétköznap van. köszi a válaszokat.
2015. jún. 28. 11:26
 4/6 anonim ***** válasza:

de ha láttad is, hogy így vannak tartva és dagadt a többihez képest, miért vetted meg? könnyen lehet, hogy a testvérétől vagy az apjától vemhes. ami azért nem egészséges dolog.

ha viszed állatorvoshoz az már jó, gondolom nem sajnálod tőle a pénzt.legközelebb jó helyen vedd!

2015. jún. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Eger egyik legnevesebb állatkereskedésében vettem nem gondoltam ,hogy nincsenek különválasztva a fiúktól . (van egy hiúz cicám kb 40E ft ment rá az állatoktól nem sajnálom a pénzt).
2015. jún. 28. 14:38
 6/6 A kérdező kommentje:
voltunk orvosnál csak dagi semmi pici úgyhogy megnyugvás... ;)
2015. jún. 29. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!