Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacoknak mindegy...

A tengerimalacoknak mindegy kivel párosodnak vagy aki teccik neki v szereti azzal párosodik?

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
A tengerimalacok állatok. Ösztön szerint mennek.
2010. márc. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ellenkező nemmmel, mindegy, szagról érzik, nem azt nézik, hogy milyen édes a feje..De attól is függ, hogy a lánymalac akarja e?
2010. márc. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én sose tudtam pároztatni a malacaimat, pedig volt, hogy hetekig volt összezárva egy fiú egy lány.

Két lány malacom van, egyik se volt soha terhes, pedig többször is próbáltam.

Régebben volt fiúmalacom, őt is engedtük össze lánymalaccal, az a frigy sem jött össze, az a lány sem akarta.

2010. márc. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudom nem tengerimalac, hanem kutya, de állat-állat :)

Az én szuka kutyám sehogy sem kívánt figyre lépni az általunk kinézett szép kannal (pedig majd meg őrült érte a kan). Jobban tetszett neki egy másik, csak még éppen kamaszodó, de azt meg a miénk nem érdekelte...csak a játék. Szóval hiába volt az idő alkalmas, nem jöttek össze a kölykök.

Tehát annak allenére, hogy állatok, mégis csak válogatnak valami alapján. :D

2010. márc. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*ellenére
2010. márc. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!