Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Fehér egér kézhez szoktatását...

Fehér egér kézhez szoktatását hogyan?

Figyelt kérdés

Vettem egy kis fehér egeret, a helyet már megszokta, de ha ki akarom venni vagy megakarom simogatni, akkor elsualad. Hogyan tudnám kézhez szoktatni?

Ma van első napja nálam.


2015. júl. 14. 23:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
pedig ki kell szedni onnan :D csináld óvatosan, megharapni nem fog szerintem. nekem 2 nap volt a kézhez szoktatása :)
2015. júl. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kaja általában mindenhol beválik, rakd a kezedbe, mikor eszik simogasd óvatosan egy ujjal lassan szokja majd.
2015. júl. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Attól félek, hogy elszaladna és itt az nem a legjobb, mert van macska is. :)

Hogy fogjam meg? A boltban a farkától fogva vették ki, az nem fáj neki?

Bocsi az esetleges hülye kérdésekért.

2015. júl. 15. 00:08
 4/11 anonim ***** válasza:
Megfoghatod a farka tövénél, úgy nem fáj neki. Tegyél a kezedbe valami csemegét aminek erős illata van és úgy tedd a kezed a forgácsra. Bele fog mászni hogy egyen és íg szép lassan megszokja. Jó egerezést!
2015. júl. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd, nem fog egy nap alatt megszokni. Ne vedd kézbe addig, amíg láthatóan nem szeretné. Majd összeköti a kaját a kezeddel, megszokja a jelenléted, akkor már nem fog félni. De amíg fél, addig ne háborgasd.
2015. júl. 15. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:). Így már tudom, hogy csinaljam.
2015. júl. 15. 04:09
 7/11 anonim ***** válasza:
a szobát zard be, macska ne jusson be, különben vacsinak nézi az új állatod.
2015. júl. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tedd be a kezedet hozzá, hadd hogy magától másszon rá. Meg szerintem vegyél mellé egy azonos nemű társat is, mert társas lények az egerek.
2015. júl. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A társra gondoltam, de még nem biztoa, hogy lesz. Ez nagyon nagy probléma?

Egyébként már kezd megkedvelni:). Viszont nappal sokat alszik, ez normális?

2015. júl. 15. 20:53
 10/11 A kérdező kommentje:
Amúgy milyen tápot kell adni neki? Mert amit én vettem, az hivatalosan hörcsög táp, de azt irjak kisegereknek is jó.. viszont a nagyrészét nem eszi meg, csak néhány szem van, ami ízlik neki.
2015. júl. 15. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!