Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nekem vannak egereim 3 hím...

Nekem vannak egereim 3 hím egy nőstény.4 napja hoztuk el egy kisállatkereskedésből úgy hogy ismerték egymást semmi vita sem volt.2 napja vannak terráriumban és még mindig nem szaporodnak?

Figyelt kérdés

2015. júl. 5. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene máris szaporodniuk?A vemhességi idő 21 nap körül van, ha arra gondolsz, hogy miért nem láttad őket párzani, hát hacsak nem nézed őket napi 24 órában, akkor simán lehet, hogy akkor csinálták, amikor nem voltál ott, sőt az is lehet, hogy már vemhes, még az állatkereskedésből, stb. Amúgy a 3 hím 1nőstény nem túl jó arány szerintem válaszd szét őket, mert a hímek bánthatják egymást és a kicsiket is!
2015. júl. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3 hím egy nőstény? Ez a világ egyik legrosszabb felállása.
2015. júl. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Majd külön rakjuk a nőstényt csak még nem szaporodtak úgy hogy még azért nem szedtük őket szét.

2. amúgy variáltunk hogy most 3 fiút vagy két lányt két fiút hoztunk el,de aztán utána néztem neten és aztán megnéztem és akkor derült ki hogy 3 fiút és egy lányt hoztunk el! :)

2015. júl. 8. 17:24
 4/6 A kérdező kommentje:
3. a fiúk nem bántják egymást sem a lányt.
2015. júl. 8. 17:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Pfuujj! Minek kell otthon patkányt tartani, nem értem!
2015. júl. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem patkányok. Mi azért tartunk mert mi szeretjük az ilyen állatokat.Ez egér.
2015. júl. 9. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!