Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Sünik hogy viszonyulnak az...

Sünik hogy viszonyulnak az utazáshoz? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Hètvègen szeretnènk elutazni Kaposvárra busszal.(Veszprèm megyèből) Anyukám lehet nem tud vigyázni a sünimre,egyedül meg nem szivesen hagynám itthon.Mennyire bírják az utazást esetleg mennyire megterhelő nekik?Vagy vègigaludná ès èszre se venne nagyon semmit az egèszből?Ha elvinnèm lenne hova tenni csak nem tudom.Bizonytalan vagyok.Bárkinek akinek tapasztalata van ezzel kapcsolatban akkor szívesen várom a válaszokat/ötleteket.

#utazás #busz #sün #süni utazik #hedhog
2015. júl. 15. 19:12
 1/4 anonim válasza:
100%
Ne aggódj. A sünök lesötétített, nyugodt helyen fel sem veszik az utazást.
2015. júl. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben.köszönöm.
2015. júl. 15. 20:23
 3/4 anonim ***** válasza:
facebookon egy no nemetorszagig utazott a sunnel. legyen levegoje es elotte itasd meg jól. de ha nem muszáj ne vidd,
2015. júl. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egy 8 órás útra vittem el a sünimet és végigaludta csak egyszer jött elő inni. Semmi baja nem lett. Nyugodtan viheted.
2015. júl. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!