Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy viszonyulnak a nyuszik...

Hogy viszonyulnak a nyuszik az utazáshoz?

Figyelt kérdés
Több napra elutazok és nem akarom őt otthon hagyni.. Úgy terveztem veszek neki macskaszállító ketrecet és abban viszem magammal. A kérdésem az, hogy hogy viseli ebben a melegben a több órás utazást (vonat) és azt hogy valószínűleg nem tudom majd sokszor kiengedni. :/ Otthon hagyjam vagy vigyem magammal?
2011. jún. 8. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem megviselné, hagyd inkább otthon. Neked is egyszerűbb lesz, meg a nyuszikának is:)

16/L aki szintén nyúlgazdi: D

2011. jún. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ, szerintem se érezné jól magát csak olyan nehéz elválni tőle :D tudom most az ő érdekeit kell szem előtt tartanom, nem az enyémeket.
2011. jún. 8. 21:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány napra mész el?
2011. jún. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha van aki a gondját viseli akkor inkább hagyd otthon. Neki ez nagy tortúra lenne, a nyuszik nem nagyon szeretik a környezetváltozást. Pláne ha csak pár napról van szó nem érdemes kitenni az herce-hurcának
2011. jún. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek! 3 vagy 4 napra megyek
2011. jún. 9. 15:36
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd otthon, de adj neki elég kaját és vizet, hogy ne haljon éhen és ne haljon szomjan.

Nekem 3 hullámos papagájom van és 1 aranyhörcsögöm, most mi is 3 napra elmegyünk itthonról, jó sok kaját adok majd nekik.

2011. jún. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!