Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez a ketrec jó lesz a hörimnek?

Ez a ketrec jó lesz a hörimnek?

Figyelt kérdés

Dzsungáriai törpehörcsög.

[link]



2015. júl. 16. 11:53
 1/8 gyevickie ***** válasza:
Végülis jó. Bár én hörcsög esetében inkább olyat választanék, aminek csak 1 emelete, viszont nagyobb alapterülete van.
2015. júl. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sokkal jobbak azok, amiknek csak max 1 emelete van, de jóval nagyobb az alapterülete. A vadonban se mászik felfele a hörcsög :D


Amúgy használtan érdemesebb venni, olcsóbb, és lehet találsz olyat ami még jobb is mint ez ennyi pénzért :)

2015. júl. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi.Keresek használtan hátha találok vmi jót.
2015. júl. 16. 12:47
 4/8 gyevickie ***** válasza:
A rácstávolságot ne felejtsd el figyelni, 1 cm-nél nem lehet nagyobb, különben kifér a höri!
2015. júl. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom :)
2015. júl. 16. 13:33
 6/8 anonim ***** válasza:

Jól mondják.

Olyat vegyél aminek csak 1 emelete van és inkább az alapterülete legyen nagyobb!

Nem jó, ha túl magas a ketrec, mert ha leesik, leugrik akkor könnyen megütheti magát vagy kificamodhat a lába.

2015. júl. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
tudom ,hogy elkéstem,én csak azért nem ajánlanám ezt a ketrecet,mert az emeletekről könnyen leeshet.Egyébként nem rossz.
2016. jún. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, azóta már vettem használtan egy 1 emeletest (és nagyobb alapterületű is) :)
2016. jún. 25. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!