Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csinaljak a torpenyulammal...

Mit csinaljak a torpenyulammal? Mar kezdem megunni a sok tisztogatast.

Figyelt kérdés

Van egy oroszlanfeju 4 honapos bakk torpenyulam teljesen feher.

Hogyha a ketrecben van es lusta atmenni a masik felebe pisilni neha odapisil meg kinnt is amikor a lakasban elengedem...

A bogyokat ketrecbe csinalja,viszont kinnt mindenhova odapisil az is idegesito:)

Van nyuszi WC-JE de igyis mindenhova almot kell tegyek,mert nemakar odamenni bele csak neha,mikor milyen kedve van,es megint csak belemegy a pisijebe..


Itt annyi a gond,hogy belemegy a feher labaval a pisijebe es MINDIG mocskos,sargas lessz a laba..

Nemfurdethetem 2 naponta,csak vizes torlokendovel letoroltem de nemnagyon jon azzal sem le...Mittudjak vele csinalni?(Hatso ket talpaval,meg a labaval)

Idegesit,hogy mocskos es ki is viszem sokat setalni,hogy tudjon szaladni es nemszeretem ha mocskos.


A szore tiszta,rendszeresen naponta kefelem 2x..



2015. júl. 16. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
A nyusziknak általában sárga a talpuk,pont abbòl kifolyòlag amit fent leìrtát,törölgesd át naponta,de csodát ne várj,mert nem lesz hòfehér többé.
2015. júl. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*leìrtál
2015. júl. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
ha azt szeretnéd elérni hogy a wc-be piszkítson akkor ne tegyél mindenhova almot a ketrecébe mert akkor nem fog rászokni inkább ahova pisilt azt itasd fel alommal és tedd a wc-be így érezni fogja a szagát és nem lesz számára idegen.fürdetni pedig nem kell olyan gyakran mert kiszárad a bőre és sokat fog vakarózni.
2015. júl. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ivarosodik, ezért jelölget a lakásban..
2015. júl. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerezz szénport és azt dörzsöld a sárga szőrbe, majd keféld ki alaposan, az kihozza a sárgát.
2015. júl. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én nyulam talpa is sárga pedig nem is mászik a pisijébe... de ez minden nyúlnál ilyen én másoknál is ezt láttam mindig.

Amúgy meg nem tudom milyen ketrec hogy van berendezve... de ez sem mindegy. Pl nálam egy 50x40-es macskavécé van bent a ketrecben... kisebbeknek nem láttam értelmét mert mellément a pisi ha kilógott a segge. Ebben van fapellet és rajta egy műanyagrács hogy ne a pisiben, szarban mászkáljon a nyuszi. Fontos még hogy a szénáját is itt kapja ahol a budi van, meg a vize is itt legyen felszerelve mert olyankor pisil legtöbbször mikor eszik vagy épp iszik.

2015. júl. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!