Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen más élelmet adhatok...

Milyen más élelmet adhatok Mongol Futóegereimnek a magkeverékeken kívűl?

Figyelt kérdés
2015. júl. 20. 16:30
 1/2 anonim válasza:
Ilyenrol meg igazabol nem hallottam, viszont nekem regen volt horcsogom, es adtam neki almat, sargarepat, de csak keveset :)
2015. júl. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A magkeverék rossz választás. Nem kapja meg vele a neki szükséges tápanyagokat. Ezt úgy kell elképzelni, mint amikor a gyerek elé teszel egy tál borsófőzeléket és egy tábla csokit. Nagy valószínűséggel a csokit fogja megenni. A magkeverék hasonló helyzetet teremt. Az egérkének lehetősége van válogatni, és értelem szerűen a finomat, és nem feltétlen a neki valót fogja kienni.

ez egy top minőségű táp, lehet, hogy nem találod szívderítőnek a hozzávalókat, de nekik ez a megfelelő kaja.

[link]

2015. júl. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!