Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha kiengeded a tengerimalacoda...

Ha kiengeded a tengerimalacodat a szobában, mivel keríted el?

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Én semmivel, a vezetékeket nem rágják meg, semmit nem piszkálnak. Tesznek egy kört a lakásban, aztán a radiátor alatt levő törölközőre fekszenek és ott pihennek. Nem pisilnek és bogyóznak szét, csak a nekik lerakott törölközőre végzik a dolgukat.
2010. márc. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerencsés vagy, vagy ügyes, nem tudom.Az enyémek összevissza bogyóznak, illetve van pár hely, ahova rendszeresen sokat ürítenek, ezért szoktam csak a fél szobámban elengedni öket, egy széttrített lepedőn, amire nem baj, ha pisilnek...Csak elég macerás elkerítenem azt a helyet.
2010. márc. 6. 17:18
 3/9 anonim válasza:

Ha ,mar kiengedett akkor nem kell meg egyszer fogsagban legyen nm kell elkeriteni semmitollegfejebb ha vannak olyan helyek akova nagyon nem szabad be menjen :P oda teszel egy parnat es kesz :D

akkor mar nem megy arra:-J

persze az normalis ha a sarkokba vagy netan pont a szonyeg kozepere oda piszkol de ilyenkor nem kell egybol kiabalni hanem tedd vissza h szokja meg hogy oda nem szabad piszkolni :D

remelem vlmit segitetm

szia

2010. márc. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen segítettél, köszi!

Lehet, hogy azt csinálom, ahova piszkolni szoktak, oda leteszek vmit, hogy a padlón nem haggyon nyomot.Megpróbálom rászoktatni őket, hogy vagy egy helyre, végezzék a dolgukat, vagy amit javasoltál

KÖSZI

2010. márc. 6. 17:23
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Amikor nekem voltak hörikéim akkor amikor kiengedtem őket,oda ahová nem szerettem vna h menjenek, ott ilyen kemény lapú hajtogatós könyvvel kerítettem le.:)Rem tudod h melyik könyvre gondolok.:)

2010. márc. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én semmivel. max ha valami vezeték vagy ilyensmi van oda teszek valamit, amin nem tud átmászni. szerencsére okos a malacom: amikor látom hogy oda megy, ahova nem kéne, rászólok és már jön is vissza. :)
2010. márc. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az tök jó ha visszajön, me elengedtem őket az egész lakásban, egy-két szoba kivételével,nagyon élvezték, és sehova semürítettek, mondjuk nem voltak kinnolyan sokat, mert el kellett mennünk, de kiraktam egy dobozt bele gy kis forgácsot, mondván, hogy az a wc, még nem nagyon mentek bele, de talán legközelebbb.Igen értettem a könyvet:D

Köszi

2010. márc. 7. 17:53
 8/9 anonim válasza:
ismerősöm kiengedte a szőnyegre és harapgálta néha a szőnyeget, de nem zavarta annyira a gazdiját migcsaknem bélelzáródásba meghalt.
2010. márc. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

nekem is tépkedték a szőnyegemet, de elvettem előlük, úgyhogy mostnár nem tudják


:(

2010. márc. 16. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!