Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiengeded ilyen rossz időben...

Kiengeded ilyen rossz időben a cicádat?

Figyelt kérdés
én nemengedem ki őket...itt ücsörögnek az ajtó előtt és várakoznak, de ilyen ronda időben nem mehetnek ki :/
2010. máj. 15. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne mehetne ki? A cica nem hülye, el tud bújni, ha ázik. Az enyém imád az eresz alatt, a sámlin üldögélni, és onnan bámulni az esőbe. Teljesen felesleges megakadályoznod, hogy kimenjenek.
2010. máj. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt a dilemmám, de aztán persze kiengedtem, csak a kertben szokott bóklászni.
2010. máj. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze. Az én macskám nem porcelánból van. Nem tarthatom selyempapírba csomagolva, és nem is tűrné. Imád kint lenni egész nap akármilyen idő van. Bent alszik meg játszik de ha nem hívom akkor magától ritkábban jön be. Igazi macska.
2010. máj. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
anyu végül kiengedte őket, de aztán visszajöttek XD az én cicáim cukorból vannak =) nagyon féltem őket mióta meghalt az egyik kedvenc cicám =(
2010. máj. 15. 20:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Betegek a házban is lehetnek.
2010. máj. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én kiengedem...,jobban mondva a fürdőszoba ablaka ki van nyitva résnyire, és onnan ki tudnak menni az udvarra ha úgy van kedvük..,ha esőben akkor abban!:)
2010. máj. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha akar, persze. Aztán úgyis hamar vissza jön, ha nem tetszik neki.
2010. máj. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, mi is kiengedjük...tudja ő, ha nem jó neki kint-majd visszajön!:)
2010. máj. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!